HEM bünyesinde BTR olmak

Kodla Büyü

applet61

Aktif Üye
Arkadaşlar merhabalar.
HEM binamız geçici olarak Etkileşimli Tahtaların kurulmuş olduğu bir binaya taşındı. Geçici süre dediğim de en az 5-6 yıl sürecek. Benim kadrom halk eğitimde. Sizce ikinci dönem btr görevlendirmelerinde halk eğitim bünyesinde btr olarak görevlendirilir miyim?

Geçici olarak taşındığımız bina eskiden bir liseydi. Liseye daha önceden btr görevlendiriliyordu.

Biraz garip bir durum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bulunduğunuz yerde akıllı tahta olması birşey değiştirmez sayın hocam. Halk eğitim vb kurumlara btr verilmemesinin nedeni bu kurumlarda teknolojik rehberlik edecek kimsenin bulunmamasıdır. Tahta olabilir ama bu tahtada eba, v sınıf vb Fatih projesinin sacayağı kullanılamayacağı için kuvvetle muhtemel görevlendirmeniz yapılmayacaktır.

Bence de olmaz ama hocam ille de görevlendirme isteyeceksen çevredeki okullarda boş yer varsa oraya isteyebilirsin.

Halk eğitimi merkezlerinden de etkileşimli tahta kurulması için sayı toplandı bu sene. Önümüzdeki aylarda hem'ler de proje kapsamına alınırsa ve gerekli sayıda e.t. sizin kurumunuzda bulunursa alabilirsiniz. Şu an için mümkün değil.

Geri