Hdmi to vga dönüştürücü ile projeksiyon bağlantısı

Kodla Büyü

uragan06

Seçkin Üye
Seçkin Üye
laptopta vga çıkışı olmadığı için hdmi to vga dönüştürücü kabloyla projeksiyona bağlamaya çalıştım.Ekranı paylaştır dediğimde projeksiyona görüntü gelmedi.Acaba ek bir ayar veya sürücü kurmam gerekir mi?

hocam genellikle çalışmayan bir sistem o. muhtemelen sizde de çalışmadı. yani yapacak bir şeyiniz yok.

Ne tür bir kablo kullanıyorsunuz? Mümkünse resmini ekleyebilirseniz seviniriz.

Ben de var hdmi to vga. Ben note 2 ve note 3 telefonu projeksiyona bağlamak için aldım bağlıyabiliyorum da. Yanlız bir de mhl kablo kullanıyorum bunun için. Bilgisayarı proj a yansıtmak için kullanılır yanlız bu alette bir de 5V girişi oluyor, usb den veriyorsun kablosu ile. Dönüştürücünün paketinde oluyor. Mobilim resim ekleyemem de google da slink hdmi to vga diye arat bulursun.

aynı kablodan ben de almıştım sene başında. herhangi bir ayarı yok, bir sıkıntı da çıkarmadı şimdiye kadar....

olurda laptop ı akıllı tahtaya bağlamak isterseniz ve vga kablosu yada hdmi kablosu yada bir dönüştürücü kullanırsanız ve ekranda titreme olursa laptopı ağ altyapının(akıllı tahta alt kısmındaki yada köşedeki) elektrik hattına takın yada laptopı şarzda iken kullanın. zira normal hatta iken titreme yapıyor. topraklama hattı eksikliğinden olduğunu düşündüğüm sorunu bizzat denedim ve bu şekilde oluyor. bilginize ...

Geri