hdmi kablo mutluluğu :)

Kodla Büyü

yildiray75

Süper Üye
Süper Üye
hep vga kablo ile bağlardım ekranımı pc ye düne kadar...
hdmi kablo ile bağladım aman aman o görüntüler nasıl netleşti anlatamam. süper oldu çok aşırı derecede farketttirdi. şimdi görüntü daha net daha açık ve kasılmalar oluşmuyor. sizde desteği varsa pc nin kullanın derim. oyun oynarken bazen titrerdi o da sona erdi :))

Re: dvi kablo mutluluğu :)

fifa kursam bilgisayarıma onuda tv den oynasam donma olmaz diyorsunuz yani. eğer öyleyse eşim için bir aylık felan bir deneme yapabilirim. tabi işin suyunu çıkarmazsa malum erkekler :D

hocam pes 2012 kapışmalarını biz hep pc yi hdmi kablo ile tv ye bağlayarak yapıoruz görüntü tam anlamıyla kalite hat safhada full hd monitörden daha kaliteli görüntü

hatta digiturk web tv var bende hdmi kablo ile tv ye bağlayıp izliyorum hd yayını ile uydu alıcısından hiçbir farkı yok çok net görüntü ile izliyorum maçları

volkant50' Alıntı:
hocam pes 2012 kapışmalarını biz hep pc yi hdmi kablo ile tv ye bağlayarak yapıoruz görüntü tam anlamıyla kalite hat safhada full hd monitörden daha kaliteli görüntü

aynen bizde böyle yapıyoruz samsung 3d full hd tv de harika oluyor tek farkı biz pes 2013'e terfi ettik :) :)

bende okulda dvi kablo kullanıyorum. gözlerimde sorun oluşunca takmıştım parazitsiz gayet net. çözünürlükten 120 dpi yapınca dahada net..

Geri