HD yayını destekleyen receiver tavsiyesi?

Kodla Büyü

acer50

Süper Üye
Süper Üye
Söylemesi ayıptır yeni bir tv aldım (samsung 40c650) ve hd yayınları izlemek istiyorum. HD yayını destekeleyen receiver ler varmış, daha önce kullanan ya da bilgisi olan varsa tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum..

Hocam free hd sayısı falza yok. bildiğim trt HD var . Orjinal bir dreambox al veya digiturk dsmart alternatiflerni değerlendir.
dreambox u bilenler bilir illegal bir makine , kartpaylaşımı ile şifreli yayınları çözüyor.

ben digiturk HD kullanıyorum (sinema+belgesel paketi) 34,90+ 7,90 receiver kirası ödüyorum.

valla arkadaşlar konu o kadar karıştı ki, şimdi free hd yayını sadece trt , o da belirli programlar yapıyor, ancak söylenenlere göre artık yavaş yavaş bütün kanallar bu işe başlayacak deniliyor, o yüzden hd yayını destekleyen receiver alman iiyi olur dediler. Digiturk ve d-smart çözüm gibi görünse de onda da sürekli para(aylık) vermek gerekiyor, bu da benim işime gelmiyor, dreambox hakkında tam bir bilgim yok ama ona da aylık ücret veriliyor diye biliyorum. Şaşırdım ne yapacağımı?

Geri