Hazırladığım anaokulu sitesi

Kodla Büyü
Accipiter' Alıntı:
.com u bitiştirip deneyebilirsiniz..
he ya farketmemişim genel olarak güzel olmuş ama atatürk resmi olmamış sanki doldurmak için konmuş gibi bence aile ve çocuk sevgisi ile ilgli daha anlamlı bir söz olabilirdi yada çocukların resmi falan

yorumunuz için teşekkürler. özellikle istendiği için onu hazırladım. aslında site içeriği yoğun değil şu an. yakında bilgiler bana gelince çok daha detaylı olacak inşallah..

Bu işlerden az biraz anlayan biri olarak tüm site yapan arkadaşlara birkaç sorum var nacizane, (konu ile alakalı)

-Bir anaokulu sitesinin hedef kitlesi kimlerdir? (Hedef kitleye göre site yapılır diye biliyorum ben)
-Görülmek ile Algılanmak aynı mıdır? ( Yani anlamak için ekstra efor sarf ettiren font, renk, resim mi kullanalım yoksa sitenin navigasyonu yani yönlendirmesi en basit şekilde olsun)

Hocaların yazdıkları sitelerde konuya dahil olabilir.

Selamlar

Site template arkadaşlar.
Mesajımda "tasarladım" değil, "düzenledim" yazdım bu yüzden :D

Güzel bi çalışma hocam elinize sağlık.

Yalnız bi kaç husus değişebilir kanımca.; Başta arka plan siteye uygun değil. O arka plan daha çok travel turizm siteleri için uygun. incili balıklı bi bi arka plan daha uygun olacaktır.

Duyurular kısmı çok aşağıda en altta hatta. Duyuru ilk görülmesi gereken şeydir sitede. Üst taraflara çıkarsa daha uygun olacaktır.

arkaplan bencede güzel olmamış banner da kullandığınız inciyi kullanarak duvar kağıdına benzeyen bir arkaplan tasarlayınız tabi çok net olmasın arkaplanda kalsın..

Geri