Haziran 2016 İl dışı tayinler

Kodla Büyü

bote2011

Aktif Üye
Arkadaşlar ilk defa il dışı tayin isteyecegim. Mebbis ekranından yapılacak diye okudum fakat bugün acilmasi gereken ekran açılmamış gorunuyor. Acaba ben mi yanlış yerlere bakiyorum? Yardimci olabilir misiniz?

bote2011' Alıntı:
Arkadaşlar ilk defa il dışı tayin isteyecegim. Mebbis ekranından yapılacak diye okudum fakat bugün acilmasi gereken ekran açılmamış gorunuyor. Acaba ben mi yanlış yerlere bakiyorum? Yardimci olabilir misiniz?

Hocam ben de bekliyorum. Ama tahminim öğlene doğru açılacaktır. Ekranın açılması için tamamlanması gereken bazı işlemleri son ana kadar bekletenler vardır. Alıştık artık beklemeye Milli Eğitimde :D

hocam geçen seneki il dışı ve hatta bu seneki il içi mebbis modülünde belirtilen başvuru tarihinde erken saatlerde açılmadı. büyük ihttimal akşam saatlerinde açılacaktır.

Bu sene o ekran zor açılır gibime geliyor iller il içi tayinlerini daha tamamlayamadı, idareciliği biten öğretmenlerin okullara atamasını çoğu yer daha yapmadı bile, bu hengamede kendiniz pazartesiye falan hazırlayın derim.

açılmışda açılmamış gibi birşey hiç okul açılmamış bu nasıl iş :verymad: :verymad:

aynen ya bu ne arkadaş hiçbir yer açılmamış nerdeyse açılan da doğu görevi geçen yer çoğu

arkadaşlar açılan yerlerin ekran görüntülerini paylaşır mısınız? meb dosya olarak vermemiş henüz, biz de görelim

Hocam bölümde tıkanmalar başladı. İl içinde bile Bötenin gideceği kayseride 10 okul açıldı. varın il dışının siz düşünün

ben bir göz gezdirdim hiç bir yer açık değil açık olanlar da dağ başında zorunlu hizmet yapanların günahı ne anlamadım adam hiç mi batıya gelmesin

Ekli dosyalar

• zmir.JPG
    zmir.JPG
    171.3 KB · Görüntüleme: 688
Arkadaşlar bi iş var burda belli yani.Bırakın batıyı Hakkaride bile 1 tek açık var Şemdinli nası oluyo bu .
Artık kimse tayin istemesin mi diyolar nedir bu yaa !!

bence de tamam eskiye nazaran biraz yığılma var fakat bu kadarda değil açık olan normların yüzde 10 u bile gösterilmemiş , bir şeylerin zemini hazırlanıyor olabilirmi

Arkadaslar yıgılma falan degil butun branslarda bu sekilde yani acılan okul sayısı yok denecek kadar az. Peki neden boyle oldu biraz dusununce cevap bulunuyor...ROTASYON GELIYOR hazir olun altyapisi hazirlaniyor bence...

Geri