Hazır Web Siteleri

Kodla Büyü

ebolukcu

Aktif Üye
Arkadaşlar bir kaç arkadaş ile giriştiğimiz bir projeyi sizlere de tanıtmak. BBNet kurallarına uygunsa buradan anlatmak istedim. (Uygun değilse admin arkadaşlar yazıyı kaldıracaktır zaten).
Türkçe Yönetim panelli,
Şık tasarımlardan oluşan,
150 liradan başlayan fiyatlarla,
Yarım saat içerisinde hemen teslim edilebilecek
Hazır web siteleri yapıyoruz.
Adres: https://retasoft.com

hocam domain dahil 60-120 tl fiyatlar var.sizin fiyatlar biraz yüksek.. kolay gelsin

Bence de kdv dahil her şey içinde bir arkadaşın iş yeri için aldık 116 tl ayrıca adamlar web sitenizi de yapıp teslim ediyorlar

mse' Alıntı:
hocam domain dahil 60-120 tl fiyatlar var.sizin fiyatlar biraz yüksek.. kolay gelsin

Doğrudur hocam var böyle firmalar. Ancak bu ucuz firmaların bazılarının temaları şık değil, bazıları responsive değil, bazılarında böyle sorunlar yok buna rağmen ucuza veriyorlar. Ancak bizim fiyatlar böyle. Sizde bilirsiniz domain + hosting fiyatlarını. Bir de google adwords masrafımız var. 150 lik paket emin olun para kazandırmıyor hocam. Belki seneye yenileme parasından kazanırız veya üst pakete geçerse kazanırız ümidiyle bekliyoruz. Daha ucuza satan firmalar belki büyük sermaye ile girip 1 sene zararına çalışıp 2. sene domain+hosting parası yenileme ücreti ile döndürüyorlardır. Başka türlü anlayamıyorum nasıl bu kadar ucuza iş yaptıklarını.
Edit: Bazı adamlar 59 tl falan diyo giriyorsun trafiği azıcık artırıyorsun, domain seçiyorsun, siteye normal sayılabilecek bir iki özellik seçiyorsun 500 lira oluyor. Diğer türlü gerçekten 60 liraya masraf çıkartmak(domain+hosting+kira+%15 gelir vergisi+reklam maliyetleri) üstün yetenek.

aturan' Alıntı:
Bence de kdv dahil her şey içinde bir arkadaşın iş yeri için aldık 116 tl ayrıca adamlar web sitenizi de yapıp teslim ediyorlar
..
hocam link te paylaşmanız mümkün mü.
ben themeforest tan bir template i en ucuz 50 dolara alıyorum. yerlileri daha da beter...

arkadaşım, hayırlı uğurlu olsun. Umarım işiniz çabuk bir biçimde büyür ve başarılı olursunuz.

Geri