Hayatımızın en güzel yıllarında çektiğimiz çile.

Kodla Büyü

allen15

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar hayatmızın en güzel yıllarında çektiğimiz çile, ne umutlarla girmiştik üni. ne puanlar almıştık.Bir insafsız yüzünden bu hallere geldik.Hergün ayrı bir olay.Bunun hesabını kim verecek.İleride bu olanları ceremesini çekeceğiz.Ne de olsa insanız.Hakkımı helal etmiyorum.Oy verenede yazıklar olsun.

Umut mu? Hak mı? Bakanlar kurulu yarın bu konu için toplanacak. Hocam adamlar şehitleri sallamıyor, 2 şehit için meclisi mi toplayacağız diyorlar.

hocam 15.yılıma giriyorum eskiden köylerin kahrını çektim kimsesiz yalnız ulaşımsız yerlerde kendimce yaşadım.Şu an memleketteyim sabah kalkış karanlıkta 05:30...köyden branşlar nedeniyle çıkamıyoruz mesela bugün köyden çıkış 16:40 oldu derken ilçe ordan servis ordan il ve kendi evim inanın akşam eve girişim 19:30.
Şu an evraklarımı hazırlıyorum yemek yedim çay içtim sabah dinç kalkmam için 1 saat sonra uyumam lazım özel hayat mayat kalmadı okulla yatıyoruz okulla kalkıyoruz boş zaman yolda dolu zaman bilgisayar başında geçiyor.Artık parasından vazgeçtim.Yüksek lisans yapmak,oyun oynamak, arabayla gezmek istiyorum.Bunun için ev borcu bitsin erken emekliliğe ayrılıp bir matbaa yada yazılım şirketinde işe gireceğim.Aylık 1500tl yeter sabah kotumu giyer bisiklete atlar orda doya doya bilgisayarda çalışırım

Geri