HATAY il Mem- BT Öğretmenleri Görüşmesi ( 7 Aralık 16.00)

Kodla Büyü

barthez

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar burdan organize olalım. İlk önce sayıyı belirleyelim, sonra bir yerde biraraya gelelim. Mekanı ve zamanı burdan belirleriz.

Re: HATAY

Herkes üye bilgilerinde bulunduğu ili yazsa da biz de bilsek kim nerede görev yapıyor!

Ewet ama genelde kımseden ses cıkmıyor ben belende yım

Hocam olalım bir 10-15 kişi iletişime geçeriz. Arkadaşların bende varım demesini bekliyoruz...

BENDE VARIM BELENDEYİM ... AMA BİZİM SORUNUMUZ BÖLGESEL YADA İL SORUNU DEĞİL BİZİM SORUNUMUZUN MUHATTABAI TALİM TERBİYE YANİ BAKANLIK...... BAKAN ÇÖZMEK İSTEMEDİKTEN SONRA İLİN YAPACAĞI BİR ŞEY YOK BENCE ......... İLİN YAPABİLECEĞİ TEK ŞEY FORMATÖRLÜK KONUSU BİRDE NORM FAZLASI ATAMASINDA RESEN YAPIP YAPMAMASI....

merhaba. eşim ve ben iskenderun dayız. gerçi eşim norm kadro fazlası oldu ama formatör.

Bir söz vardır. "BALIK BAŞTAN KOKAR. TEMİZLEMEYE KUYRUKTAN BAŞLANIR"

bakanlık ne yaptığını bilmiyor. iller de kendince günü kurtarılımda ne olursa olsun diyor açıkcası.

haha :D :puhaha: :idea: :puhaha:
valla sahsınıza degıl hocam okuyunca gulmekten kendımı alamadım Hoşgeldın yazınıza

HATAYDAKİ BT ÖĞRETMENLERİ OLARAK SORUNLARIMIZI KONUŞMAK İÇİN 7 ARALIK CUMA GÜNÜ SAAT 16.OO DA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜYLE GÖRÜŞME RANDEVUSU ALINDI KATILIMINIZI BEKLİYORUZ

ben bu başlıkta bende varım diyen herkese mesaj attım forumda üye olmayan arkadaşlarada ulaşalım

arkadaşlar bu buluşmanın mimarı elifannesi hocamızdır.forumda hatay başlıklarına yorum yapan herkese ulaşmaya çalışıyorum 39 üyeye mesaj attım inşallah yarısı gelir an azından

ben de katılmak istiyorum. ancak 17.00 da kursum başlıyor. görüşme ne kadar sürer bi fikri olan varmı?

salih hocada geliyor.arkadaşlar bu metin tabiki değiştirilebilir bu son hali değil

Geri