Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Hatay Bt Rehber Öğretmenliği

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında north tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. north

north Site Gezgini

Arkadaşlar bugün Ebitefo'da başvurular alınmaya başlanmış ama sadece sanırım fatih projesinin başladığı liseler görünüyor.Öğretmen sayısı fazla ve yeni çalışma saatlerini göz önüne alırsak başvurmak isteyen çok olacaktır.Bu okullar dışında da görevlendirme olmayacaksa o zaman başvuranların çoğunun görevlendirmesi yapılmayacaktır anlamına mı geliyor bu??
    Açıkçası anlam veremedim belki de en iyisi eğitici formatörleri aramak ama aranızda bilgisi olan varsa ve sorulara yanıt olabilecekse yorumlarınızı almak isterim

2. north

north Site Gezgini

Arkadaşlar yok mu bilgisi olan?

3. blackpeace123

blackpeace123 Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam bizim bitefoya sordum. dediği şu. tercihini yap. o okullarda görev yapacaksınız eğer okullara yerleşemezseniz biz onu ayarlayacağız. ama bizde sanırsam hepsini yerleştirecekler öğretmen sayısı karşılıyor dedi. en iyisi sen kendi ilçendekine sor.

4. temur

temur Site Gezgini

Hanifi Şanal la görüşme yaptım. Herkes kendi ilçesindeki okullara tercih yapacak önce fatih kapsamındaki okulları tercih ediyosun zorunlu olarak, kalan tercihlere de kendi okulunu veya istediğin okulu tercih edebiliyosun.

5. temur

temur Site Gezgini

tercih formunda ilk üç tercih fatih pr. okulları gözüküyor 4-5 ise senin okulun ve diğer okullar. fatih pr. okullarına başkaları yerleşirse sen de kendi okulunda görev alabilirsin. ben böyle yorumluyorum

6. blackpeace123

hmm hocam 4 ve 5 tercihlere dikkat etmemişim sagolun baktık ama görmedik :lol:

7. ozzzzz80

ozzzzz80 Seçkin Üye Seçkin Üye

ben de anlayamadım. ancak orta ve ilkokullarda tercihte olduğuna göre herkese görev var gibi. öncelik fatih olmak üzere.. ek dersin hayati olduğu benim gibi arkadaşlar var biliyorum. inş bu yeni sistemde mağdur olmayız.

8. mmercan

mmercan Seçkin Üye Seçkin Üye

Beş tercihi de yapmak zorunda mıyız?

9. dörtyol

dörtyol Aktif Üye

bnm okulda tercih listesinde görünmüyor. halbuki labaratuvarımızda var. ne saçmalık anlamadım gitti.

10. botett

botett Süper Üye Süper Üye

Ya arkadaşlar benim okulumda 17 saat dersim var program biraz dağınık, btr başvurusu yaparsam, ancak haftada 2 gün 3-5 saatliğine liseye gidebilirim. okulumuz ikili eğitim yapıyor... Sorun çıkmaz değil mi

11. barthez

barthez Süper Üye Süper Üye

Hocam Ali bey ile görüştüm kalan sürede görevlendirileceğiniz okula rehberliğe gideceksiniz dedi. Yani süre önemli değil ayrıca kurs filanda değil önceki gibi rehberliğe gideceğiz.

12. dndd

dndd Süper Üye Süper Üye

arkadaşlar bu ilküç tercihi bos bıraksak nolurki seçmek zorundamıyız

13. mmercan

mmercan Seçkin Üye Seçkin Üye

Tercih yapan var mı?

14. blackpeace123

ben daha tercih yapmadım ama kendi okulumda görev yapmak istediğim için tercihleri ona göre yapacagım. yani fatih projesine giren okullardan kendi öğretmenleri olanları seçeceğim.ilk 3 te onları yazacağım zaten gelmez. sonra da kendi okulumu yazacağım. :mrgreen:

15. ayseguldemir83

ayseguldemir83 Aktif Üye

ben de kendi okulumda kalmak istiyorum ama ortaokul olduğu için sıra gelmez.

16. ayseguldemir83

ayseguldemir83 Aktif Üye

hiç tercih yapmazsak ne olur

17. dörtyol

dörtyol Aktif Üye

boşta kalırsınız ve tercih yapmadığınız için bu sene geçer. eğitici formatörümüz mutlaka tercih yapın dedi.

18. lolyone

lolyone Aktif Üye

tercih yapıp yapmamak konusunda çok kararsızım. neticede lise de gelebilir. kendi okulumuzda sorunlara bi şekilde çözüm buluyoruz ama ne tablet pc ne de akıllı tahta konusunda deneyimim yok. formu doldururken elim gidip gidip geliyo. ne yapsam?kendi okulumda sadece 9 saat dersim var. btr ye hiç başvurmasam beni başka okula gönderme ihtimalleri var mı acaba?

19. dörtyol

dörtyol Aktif Üye

aslında seçim yapanlar yazsalar nereleri yazdıklarını bizde ona göre seçim yapardık bugün son gün

20. dörtyol

dörtyol Aktif Üye

ne oldu bu iş, haberi olan var mı arkadaşlar???

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal