HATAY BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi

Kodla Büyü

ahmetucarkus

Site Gezgini
İyi akşmlar arkadaşlar Hatay BT Rehber öğretmen görevlendirmeleri hakkında bilgisi olan var mı ? Başvuru aldılar daha bir ses çıkmadı.

hocam son duyum vali beye gönderilmiş dediler. sözde 1 kasım itibari ile görevler başlayacaktı. beklemedeyiz...

hocam valının ızınlı olması nedenıyle valı yardımcısı adına acılmıs yazı fakat valı bey goreve baslayınca yazı gerı ıle donmus ve yenıden yollanmıs yarın bırgune bellı olur heralde 1 ı ıtıbarıyle dıye gıtmıstır zaten sorun olmaz yanı

ya hala görevlendirmeler olmadı mı milli eğitimle bağlantısı olan arkadaşlar

milli eğitimle bağlantım yok ama geçen salımıydı çarşambamıydı valiliğe giden toplu onay listesi geri dönmüştü listeyi düzeltip yeniden göndereceklerdi sıkıntı yok yani ayın birinden olur onay zaten

onay çıkacaktır ama önemli olan mesai saatlerimiz olacak yine. 30 ders saati görevlendirileceğiz ancak ilk 2 ders yaz son 1 ders yaz yine bizi okullarda tam mesai tutarlarsa şaşmayın.

31 ekim de görevlendirme bitecekmiş... Hangi yazıya istinaden?
Bt Rehber öğretmen görevlendirmeleri yapıldığı tarihten itibaren iptal edilecektir yazılsa olmuyormu... İskenderunda bi müdür bir arkadaşın 31 Ekim de görevlendirme bitti diye ekdersini kesmiş...
Şimdi okula gelsen bi bela, görevlendirme çıkacakmı, çıkmayacakmı. Çıkacaksa hangi tarihten çıkacak belli değil.
Öncesi belli değil, sonrası belli değil. belli değil değil değil....
işte bir beni öldürsün de kurtulayım... o yüzden....
saygılar...

hocam yazınız zaten ayın bırınden ıtıbaren yazılmıssa sorun olmaz ekdersınızı alırsınız gıtmek gıtmemek sıze kalmıs gıtsenızde alırsınız gıtmesenızde bıtımınden sonra dıye bır yazı olamaz tarıhsız yazının olmasını nasıl dusunursunuz anlamadım boş kagıda ımza atmak gıbı bısey olur

boşuna panik yapıyorsunuz sanki. 31 ekimden sonra kesmişse, yazı da ayın 1ine göre gelecekse sorun yok. müdürün de 31 ekimden sonra kesmesi normal, zaten kesmezse suçlu olur. yok yazı ayın 5 ine göre gelirse gitti 1 haftalık ders :) birde unuttum 31 ekimde görevlendirme bitecek diye bir yazı var mı? yoksa sadece ebitefo sitesinde mi yazıyor?

Kesin valinin adını yazmışlardır,bu sefer de vali yardımcısı benim adımı yazıp yollayın demiştir,tahminen ayın sonunda falan doğru adamı yakalayıp imzayı attırırlar

mmercan' Alıntı:
Kesin valinin adını yazmışlardır,bu sefer de vali yardımcısı benim adımı yazıp yollayın demiştir,tahminen ayın sonunda falan doğru adamı yakalayıp imzayı attırırlar
:puhaha: :puhaha: :puhaha:

Bugün de vali yardımcısının adını yazmışlar dsi müdürü demiş ki benim adımı yazıp gönderin

ben yazınca millet panik yapma felan diye atladı hemen...
birileri bana 31 Ekimde hangi yazı ile formatörlüğüm iptal edilmiş söyleyebilir mi?
şimdide norma fazlası atamalarının sonuçlanması bekleniyor muş muş...
panik yaptığım yok zaten ben halen 8-5 okuldayım. ücret versinler vermesinler...
ama bir iş bu kadar mı tutarsız olur...
biride beni öldürmedi zaten... Saygılar...

hanifi bey mail göndermiş valilik imzalamış ancak ellerine ulaşmamış bilişimcilere resen olmaması konusunda da söz almışlar

Yok arkadaşım DSi müdürü hatayda bugün olacak su baskınına gitmiş yerine nufus muduru bakıyormus o da il dısında oldugundan bayındırlık bakacakmıs bizim tuğlalara :)

murtace' Alıntı:
ben yazınca millet panik yapma felan diye atladı hemen...
birileri bana 31 Ekimde hangi yazı ile formatörlüğüm iptal edilmiş söyleyebilir mi?
şimdide norma fazlası atamalarının sonuçlanması bekleniyor muş muş...
panik yaptığım yok zaten ben halen 8-5 okuldayım. ücret versinler vermesinler...
ama bir iş bu kadar mı tutarsız olur...
biride beni öldürmedi zaten... Saygılar...
hala 8-5 kalan var mı pes artık

yazı çıkmış ... Buda çalışma usullerinin ilk maddesi...
Şimdi çıkın işin içinden...
"BT Rehber öğretmenlerinin çalışma saatleri görevlendirildikleri okulun eğitim öğretim yapılan saatleri ile aynıdır."

ya o madde ıkılı ögretımler de sıkıntı tek kısı gorevlendırılmıs

murtace' Alıntı:
yazı çıkmış ... Buda çalışma usullerinin ilk maddesi...
Şimdi çıkın işin içinden...
"BT Rehber öğretmenlerinin çalışma saatleri görevlendirildikleri okulun eğitim öğretim yapılan saatleri ile aynıdır."
:?

Geri