Hareketli bir menu scripti (linkler düzeltildi)

Kodla Büyü

rtyucel

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar geçenlerde internette gezerken bir sitede görüpte beğendiğim çok güzel bir menünün kodlarına uzun uğraşlar sonunda eriştim ve kullanılabilir hale getirdim. Sizlerle de paylaşmak istedim.

daha evvel burda verdiğim linkler bozuldu dosyalar 2.sayfada :D

Buna benzer bir menüyü mac-os işletim sisteminde hızlı başlat için kullanıldığını görmüştüm. Windows için hızlı başlat ögelerini bu şekilde düzenleyen bir proğram var mı bildiğiniz?

Teşekkürler.

caglayan42' Alıntı:
Buna benzer bir menüyü mac-os işletim sisteminde hızlı başlat için kullanıldığını görmüştüm. Windows için hızlı başlat ögelerini bu şekilde düzenleyen bir proğram var mı bildiğiniz?

Teşekkürler.

evet hocam haklısınız zaten bu scripti mac os'tan esinlenerek yapmıslar. ama windows vista da buna benzer bişey var xp içinse vista eklentileri var buna benzer hızlı başlatı düzenliyor. ama adı aklımda değil.

caglayan42' Alıntı:

Teşekkürler.

RocketDock adlı program xp ve vista uyumlu...

arkadaslar bu dosyaları attıgım somee sunucusu hesabı dosya paylaşımı yaptıgım icin silmiş. :x
bu gune kadar indiren arkadaslar hayırını görsün. bundan sonra linkler calismayacak :(

kendi düzenlediklerimi bulamadım tekrardan :( ama orjinal hallerini yukluyorum

güle güle kullanın :p

Ekli dosyalar

• css-dock-menu.zip
    204.1 KB · Görüntüleme: 291
arkadaşlar teşekkürlerinizi yazıyoruz diye ugrasmayın. moderatorlerimiz o kadar ugrastılar ve tesekkur butonu hazırladılar :alkis: onu tıklayın :p

Linkler yine çalışmıyor hocam. Teşekkür butonunu kullanacağım ama indiremedimki.

Geri