Hardisk BOOT sorunu

Kodla Büyü

prentice

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu sabah kalkdığımada bilgisayarımı açmak istedim fakat bios ekranı geçtikten sonra sistem boot olmadı.Ekrana hiçbirşey gelmeden bilgisayar çalışır vaziyette bekliyor sürekli herhangi bir uyarı da vermiyor.Bios girebiliyorum herşey normal gözüküyor(Harddiski görüyor) ama bilgisayar açılmadı. Ram i söküp taktım aynı sorun devam ediyor.güvebli kipte de açılmıyor makina acaba harddisk gitti mi bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

bişey olmaz merak etme bende aynı sorunla karşılaştım dün bastım formatı düzeldi. bu aralar bi virüs dolanıyor galiba...

bende format atıyorum şimdi yanlız format atmak için cd den çalıştırdığımda E sürücüsüne xp kurmak istedim bu sürücü bozuk dedi ve E sürücüsünün yanında tuhaf karakterler gösteriyor bende c ye ilkini silmeden farklı bir sistem kuruyorum şimdi umarım çözülür bu şekilde içindeki bilgiler çok önemli hardiskin

Evet fotmatı attım ama sonuç hüsran. D sürücüsü içindeki bilgilerimin hepsi gitmiş E sürücüsünün içide tuhaf karakterler içeren dosyalarla dolu. C sürücüsündeki dosyalar düzgün duruyor sanırım akşam bir program için ***** ararken bulaşan virüs yüzünden oldu
:x
Peki D ve E sürücüsündeki bilgileri geri getirebilmek için neler yapabilirim.Yardımlarınızı bekliyorum

Deneyeceğiz artık hocam. Birtek C sürücüsündeki bilgiler duruyor D yi biçimlendirmemi istiyor makina açmak istediğim zaman . E nin boyutunuda 600GB olarak gösteriyor normalde 20gb birşeydi. Bir sonuç alacağımı zannetmiyorum ama başka çarem yok gibi.Teşekkürler çoğullu hocam.

Geri