Harddiski cikarilabilir aygit olarak gösterme?

Kodla Büyü

Unis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bende 500gb lik bir harici harddisk var. Bunu tahtaları image kuruluşunda kullanmak istiyorum. Ancak şöyle bir sorun var: Usb image atma programını açtığımda harddisk görmüyor ki, image boot yapayım
Flash takınca flash takınca görüyor harddiski takinca görmüyor. Uyumlu değil hatası alıyorum. Aramızda harici harddisk ile image atan varsa beni. Sorun neden katlanıyor olabilir .?

İmage atma programı nedir onu anlamadım hocam. Tahtayı yeniden başlattığınızda sürekli F7 tuşuna basın. Karşınıza çıkan pencerede boot olarak görmüyor mu?

Misugi' Alıntı:
İmage atma programı nedir onu anlamadım hocam. Tahtayı yeniden başlattığınızda sürekli F7 tuşuna basın. Karşınıza çıkan pencerede boot olarak görmüyor mu?

Hocam hani usb diske image yukluyoruz ya iso yazdirma
programı aracıyla. işte ben flash yerine harddisk kullanmak istiyorum program harddiski görmüyor. Flashi görüyor ama.

Hocam programla ilgisi olabilir. En kolayı ilçe koordinatöründen flash belleğinizi boot ettirin. Sonra dediğim gibi tahtayı yeniden başlatırken F7 tuşuna basın. Flash, HDD ne varsa görünür hocam. Ben programın içeriğinden olduğunu düşünüyorum.

Gözlerindeki perdeyi arala.

Geri