HANKOOK kış lastiği

Kodla Büyü

uragan06

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kış lastiği olarak Hankook markasını tavsiye edermisiniz? Sizin tavsiye ettiğiniz marka var mıdır?

Hocam erzurum da baya bir arkadaş petlas kullanıyor ve hepiizMiz çok memnunuz tavsiye ederim. Hankook lastiği duydum fakat birebir tecrübe olmadı.

bn arabayı aldığımda üstunde gelmişti, genelde yurt dısından gelnlerde oluyo
53 bin yaptım hiç sıkıntım olmadı cok memnundum ama degistirirken michelin alım hankooka burda guvenemedim
bnm ki 4 mevsimdi kısını bilmem ama iyi lastik

bence nokian wrd3 veya goodyear ug 8-9 alın, ama en iyisi continental ts 850 dir fakat biraz pahalı. Hankook petlas dan iyidir, bununla ilgili test sonuçları olan siteler var. mesala 2015 yılı test sonuçlarına göre Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 en iyi sonucu aldı. geçen sene ise conti almıştı. ben 5 markayı size öneriyorum, goodyear nokian conti dunlop ve michlein tabi bunların en iyi serilerini.

Ekli dosyalar

• conti.PNG
    conti.PNG
    90.7 KB · Görüntüleme: 598
  • d4.PNG
    d4.PNG
    93.8 KB · Görüntüleme: 595
  • gy.PNG
    gy.PNG
    86.9 KB · Görüntüleme: 595
  • hkk.PNG
    hkk.PNG
    148.9 KB · Görüntüleme: 597
  • lassa.PNG
    lassa.PNG
    111.9 KB · Görüntüleme: 595
  • nok.PNG
    nok.PNG
    101.5 KB · Görüntüleme: 599
nokian wrd3 tavsiye ederim.. tum kis lastikleri yumusak karda gider tavsiye ettigim lastigin farki asfaltta da yaz lastiginden daha sessiz olmasi.. konfor 10 numara

kaybil' Alıntı:
nokian wrd3 tavsiye ederim.. tum kis lastikleri yumusak karda gider tavsiye ettigim lastigin farki asfaltta da yaz lastiginden daha sessiz olmasi.. konfor 10 numara
..
ben 4 mevsimleri nokian almıştım. 4 yıldır kullanıyorum. bir sıkıntı yaşamadım.
hocama katılıyorum. adamların asıl uzmanlık alanı kış lastikleri

hocam sen yine avrupadan şaşma Goodyear al.
3 yıldır ultragrip 8 kullanıyorum en ufak bir kayma vs yok. Birde 9 u çıkmış.

Geri