HANGİSİ SİZİ DAHA GÜVENDE HİSSETTİRİR (ACI KATSAYISI DÜŞÜK)

Kodla Büyü
Soru yaklaşık olarak böyle soruyu bir arkadaşa sormuşlar. siz ne cevap verirdiniz merak ettim?

:)

Nato askerleriyle hangi ülkeye girildiği birde ne neşekilde girildiğ belirtilmemiş savaş amaçlı olmayabilir.
(örneğin israili zityaret için giderken hava alanında birlikte halay çekilmiş olabilir)

Kızıl ordu seçeneğinde bir ima yok ise buzda kaymak yinede tehlikeli olabilir.

Futbolcu iyi ya da kötü oynamış olabilir "ancak sakatlanmışta olabilir."
Sakatlanmamışsa bu güvenli bir seçenek gibi duruyor..

tamam soru başlı başına imalı ....
insanın aklında "değişik" şeyler uyandıran bir soru ama yaklaşık 50 tıklamada sadece 4 kişi seçenek işaretlemeye cesaret edebilmiş
varsayalım bir yarışmada yarışmacı seyirci joker hakkını kullanıyor sizde seyircisiniz hangisini seçerdiniz ?
cevap vermesi o kadar zor olan bir soru değil

Hocam bu ne şimdi yaa..

Belli bir konusu yok.
Amacının ne olduğu belli değil.
Hep olumsuz yargılar var.
Kötünün iyisini seçin der gibi.
1.de kendini Amerika'ya satmak, 2.de kendini Rusya'ya satmak, 3.de ise toplumsal huzuru bozmak düşünceleri insanın huzurunu kaçırıyor.
Bir de hiç düşünmeyeceğimiz, hayatımızda yakından uzaktan ilgisi olmayan değişik konular. Hani alakadar olduğumuz, düşündüğümüz konular olsa görüş bildiririz en azından.
Yani bu haliyle tuhaf olmuş.

Ama bir arkadaşım joker hakkını seyirciye sormaktan yana kullandıysa; 3. derdim.

Sonuçta kendimi en az rahatsız hissedeceğim seçenek budur. En azından birbirini yiyen adamların başka milletten olma ihtimali veya benim milletimden iseler "o tip kavgacı dövüşçü, ayyaş, sarhoş adamlardır" düşüncesiyle kendimi çok ta huzursuz hissetmem.

her_dem' Alıntı:

Uzun zaman oldu. Şimdi hatırlamakta zorlandığım bir dönemdi.
Sağlıklı geçirmek lazım aklın hala ergenlikte takılı kalmışsa bir problem var demektir benden söylemesi...

istersen elma dağada ziyaretine gelmeye çalışırım yakından tanışmış oluruz...

Geri