Hangi video splitterden alayım

Kodla Büyü

fatihpc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar projeksiyon ve monitörüme aynı görüntüyü aktarmak için video splittter almak isiyorum acaba hangisini alsam biliyormusunuz siz hangisini kullanıyorsunuz

18001067006.jpg

Bunu buldum acaba bu nasıl kullanan var mı sorun çıkarıyormu hiç

DIGITUS DC VS812 2'Lİ VGA VİDEO ÇOKLAYICI

PC ekranında mevcut olan görüntünün aynı anda 2 adet farklı mönitörden izlenmesine olanak sağlar.
• Sunumlar (Prezentasyon) için ideal bir çözümdür.
• Entegre edilmiş "Boosting" teknolojisi ile video sinyallerini 65 metreye kadar uzaklıklara taşımak mümkündür.
• Zincirleme (Kaskad) bağlayarak monitör sayısı artırılabilir.
• 1920 x 1440 dpi. çözünürlük
• 250 MHz. videobant genişliği
1 giriş (HDDB15 erkek) - 2 çıkış (HDDB15 dişi)
• Harici güç adaptörü cihazla birlikte gelmektedir.
• İhtiyaç duyulan kablolar
• Monitör ve Switch arası uzatma kabloları:AK 322 2M,AK 3220 1.8M,AK 3730 3M,AK 3740 5M,AK 3750 10M,AK 3915XF 15M,AK 3920XF 20M
PC/Server ve Switch arası kablolar:AK 532 2M,AK 530 1,8M,AK 3760 3M,AK 3770 5M,AK 3780 10M,AK 3815XF 15M,AK 3820XF 20M.

Cihaz değilde kablo şeklinde olanlar var onları deneyebilirsin. Gösterdiğin tip cihazlar çok çobuk bozuluyor.

ayhangunes' Alıntı:
Cihaz değilde kablo şeklinde olanlar var onları deneyebilirsin. Gösterdiğin tip cihazlar çok çobuk bozuluyor.

Bakıyorum nette böyle dedğinze benzer bişi göremedim bir resim yada isim var mı

Evet güzelmiş acaba bu görüntü kalitesinde bir problem meydana getiriyor mu? Fiyat olarak ne kadardır bu kablo.Yardımların için sağol.

Mesafe çok uzunsa frekans kayabilir ondan doalyı belki problem çıkarır.

Mesafe çok uzun değilse bu kabloyu tavsiye ederim

Projeksiyonla kasam arası 10 metre belkide daha fazla var siz nasıl kullanıyorsunuz kaç metre mesafe var.Galiba görüntü gider.Çünkü 10 metre bayağı var.

Projeksiyonunda hem giriş hem de çıkış yuvası var ise cihazsız bir şekilde görüntüyü çiftleyebilirsin. Şöyle ki; kasadan projeksiyon cihazına bağlanırsın, görüntü yansımış olur. Projeksiyonun çıkışına da monitörün kablosunu bağlarsın, projeksiyondaki görüntüyü monitöre aktarabilirsin. Bizzat kullanmışlığım vardır. ;)

@lperen' Alıntı:
Projeksiyonunda hem giriş hem de çıkış yuvası var ise cihazsız bir şekilde görüntüyü çiftleyebilirsin. Şöyle ki; kasadan projeksiyon cihazına bağlanırsın, görüntü yansımış olur. Projeksiyonun çıkışına da monitörün kablosunu bağlarsın, projeksiyondaki görüntüyü monitöre aktarabilirsin. Bizzat kullanmışlığım vardır. ;)

bu dedğiniz kablo kalabalığı yapıyor zaten kasa ile tepedeki projeksiyon arasında 10 metre var o yüzden bu dediğiniz biraz zor.Bu arada imzanız güzelmiş :+1: :+1: :+1:

Geri