hangi uzantıya çevirmeliyim?

Kodla Büyü

_siyah_

Site Gezgini
youtubeden indirdiğim .flv uzantılı klipleri imtoompeg ile dönüştürüp neroda vcd formatına aktarmak istiyorum ancak nerdeyse tüm uzantıları denedim ama hem görümtü hem sesi dönüştüremedim, mpg ile görüntü var ses yok; avi,mp4 ve mp 3 te ses var görüntü yok, .vob da ikiside var ancak cd ye aktarıcağımdan oda uyuşmuyo
nerde hata yaapıyrm ? ne yapmam gerekiyo?
tşk.ler

hocam herhangi bir video dosyasını vcd yada dvd yapmak için benim tavsiyem convertxtodvd programıdır. Flv den tutun da mkv ye kadar bir sürü formatı vcd yada dvd olarak çevirebiliyor ve isterseniz çeviri bitince direkt cd yada dvd ye yazdırabiliyorsunuz. Ayrıca vidyoya alt yazı ekleme, cd/dvd menüsü ayarlama gibi seçenekleri de var. Yalnız menü kısmı biraz basit :) O kadar kusur kadı kızında da olur artık...

peki bu klipleri cd ye video cd yarat şeçeneği ile mi kaydetmem gerekiyo,
yani şunu demek istiyorum, vcd olarak kaydettiğimde sonuç aldım ancak hazırlayacağım tanıtım cd sine eklerken hangi formatta dönüştürmeliyim ki ki ses ve görüntü olsun

vcd olarak attığında ses ve görüntü sorunsuz çıkıyorsa hocam mpeg formatına çevir. çünkü vcd lerde mpeg kullanılır sadece uzantısı dat şeklinde oluyor. Hatta hazırladığın vcdlerdeki avseq.dat dosyalarını mpg ızatılı yapınca istediğin gibi kullanmaya devam edebilirsin.

Re:

omd' Alıntı:
hocam herhangi bir video dosyasını vcd yada dvd yapmak için benim tavsiyem convertxtodvd programıdır. Flv den tutun da mkv ye kadar bir sürü formatı vcd yada dvd olarak çevirebiliyor ve isterseniz çeviri bitince direkt cd yada dvd ye yazdırabiliyorsunuz. Ayrıca vidyoya alt yazı ekleme, cd/dvd menüsü ayarlama gibi seçenekleri de var. Yalnız menü kısmı biraz basit :) O kadar kusur kadı kızında da olur artık...
gecenin şu saati çok işime yaradı :+1:

Re:

omd' Alıntı:

güzel bilgi hocam çok sağolun:)

Geri