Hangi Şampuanı Kullanıyorsunuz?

Kodla Büyü

hbasdereli

Süper Üye
Süper Üye
Forum sakinleri kepek problemim var aynı problemi yaşayıp kurtulmuş olanlardan tavsiye istiyorum. :D :+1:

İnsanın cilt yapısına göre değişiyor. Elidor, Pantene, Blendax , Clear, Rejoice hepsini denedim ailemdekilerde kepek yapmaz iken bende kepek yapıyordu. Sadece Organics markası kepek yapmıyordu. Onun da üretimi mi fabrikası mı kapandı bulunmaz olmuştu.

Zamanla Rejoice ürünlerinin galiba formülü değiştirdiler bende kepek yapmamaya başladı. 9-10 yıldır Rejoice kullanıyorum şimdilik kepek sorunu yok.

:+1: zetion şampuanı tek geçerim...ketoral'i isterseniz reçeteye yazdırabilirsiniz.ama ketoral kullandım fayda etmedi.zetion şampuan çok kısa sürede farkı görecekseniz.selamlar...

DR.MAGMA' Alıntı:
:+1: zetion şampuanı tek geçerim...ketoral'i isterseniz reçeteye yazdırabilirsiniz.ama ketoral kullandım fayda etmedi.zetion şampuan çok kısa sürede farkı görecekseniz.selamlar...

Yan etkisi falan var mı hocam reçete ile satılmıyor değil mi?

uzun zamandır kullandığım şampuanı başka bir şampuanla değiştirdim ve inanması zor ilk yaıkmadan sonra sıfır kepek...inanın çok şaşırdım...acayip kepek olmaya başlamıştı son zamanlarda...tavsiye edilir ..değişiklik yapın

blue123' Alıntı:
uzun zamandır kullandığım şampuanı başka bir şampuanla değiştirdim ve inanması zor ilk yaıkmadan sonra sıfır kepek...inanın çok şaşırdım...acayip kepek olmaya başlamıştı son zamanlarda...tavsiye edilir ..değişiklik yapın

Sizin öneriniz var mı hocam marka olarak?

kepek sorunuda var dökülmede var bioxcin son dönemlerde eczanelerde satılıyor kampanyda varmı 49lira alsam işe yaramı sizce arkdaslr kullanan varmı

head and shoulders... kullan hocam pişman olmazsın bende de vardı kurtuldum..

Hocam uzun zamandır şampuan kullanmıyorum. Bıttım sabunu ya da zeytinyağı sabununu öneririm. başlarda saçınız sert olur ama alışınca hem saçlar canlanıyor hem de kepek sorunu kalmıyor.

Geri