Hangi Okulda Derse Girecez!!!

Kodla Büyü

mkarahan46

Site Gezgini
Arkadaşlar MEB'in 28.09.2012 tarihli yazısında şöyle bir ibare geçiyor. Bu görevi yürütecek öğretmenler okullarında var olan ders görevini yerine getirdikten sonra kalan zamanında bt rehber öğretmenliği görevini yürütecektir. Peki okullarında derken kadromuzun bulunduğu okulumu yoksa görevlendirildiğimiz okulumu kastediyor. Hangi okulda derse girecez sizce?

ikinci okula bt rehberliği görevine gittiğinize göre geriye çok seçenek kalmıyor.

kendı okulunda dersın varsa gırceksın btr olarak gorevlendırıldıjn okuldada derse gırmek yok rehberlık edıceksın dıe bılıorum

Hocam kendi okulunuzda sadece derse giriyorsunuz. BT rehberliğini kalan saatinizde görevlendirildiğiniz okulda yapıyorsunuz ve derse girmiyorsunuz.
Örn: Kendi okulumda 14 saat giriyorum. 16 saat BT Rehberliğine görevlendiriliyorum.

kadronun bulunduğu okulda da gittiğin okulda da derslere siz gireceksiniz hocam kalan zamanı BTR olarak tamamlayacaksınız

hamuş' Alıntı:
kadronun bulunduğu okulda da gittiğin okulda da derslere siz gireceksiniz hocam kalan zamanı BTR olarak tamamlayacaksınız

hocam size böyle söyleyen birimi oldu yoksa bir yazı felanmı var. kesin biliyormusunuz böyle olduğunu?

bende kendi okulumda giriyorum görevlendirildiğim okulumda btr görevi yapıyorum

Geri