Hangi marka laptop almalıyım?

Kodla Büyü
Asus x509f serisi aldım 256ssd i5-8265u-8gb-2gb Ekran-win10 4200tl'ye aldım.

Teknosa'da 4650tl, vatan'da 5400tl idi.

Son düzenleme:
Marka değil özelliklerine bakarım ben, marka teknik servis için gerekli. HP teknik servis iyidi, Asusu yerinde bile gördüm o da fena değil. Bu markalı cihazlar kullandım ve teknik servisle işim oldu. Casper da kullanıyorum ama nedense teknik servislik bir işim olmadı çok şükür.

Marka değil özelliklerine bakarım ben, marka teknik servis için gerekli. HP teknik servis iyidi, Asusu yerinde bile gördüm o da fena değil. Bu markalı cihazlar kullandım ve teknik servisle işim oldu. Casper da kullanıyorum ama nedense teknik servislik bir işim olmadı çok şükür.
bence HP teknik servisi dolandırıcı hiç iyi değil. Ayrıca hp laptopta sabıkalı bir marka. Dell hem makina olarak çok iyi hemde arızalanırsa servisi çok iyi (ben şimdiye kadar 20 nin üzerinde kişiye dell aldırdım. bazıları 10 yılı buluyor daha hiç arızalanını görmedim)

bence HP teknik servisi dolandırıcı hiç iyi değil. Ayrıca hp laptopta sabıkalı bir marka. Dell hem makina olarak çok iyi hemde arızalanırsa servisi çok iyi (ben şimdiye kadar 20 nin üzerinde kişiye dell aldırdım. bazıları 10 yılı buluyor daha hiç arızalanını görmedim)
Yerellerle karıştırmıyorsunuzdur sanırım. Adamlar kargo çalışanını adresime gönderip kutulanmış laptopu alıp 3 gün içinde tamir edip 200 km ötedeki farklı bir ile gönderdiler. Bunun 2 günü zaten kargo süresi. Yerel servis 1 haftada ancak açıp sorunun ne olduğunu söyledi. Bu dediğim tabi 5-6 yılı buldu. Markaları bu tür büyük platformlarda kötülemek başınıza iş alabilir. O yüzden delilleriyle şu yüzden kötüdür demek lazım.

Geri