hangi hosting paketi almalıyım?

Kodla Büyü

sarix

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar daha öncede paylaştığım gibi joomlada yeniyim ve ilk sitemi yayına açacağım
netbilsis in ücretsiz alanında denemek amaclı siteyi yapmıştım site sahipleri beğendi
şahsen joomla sitemde ücretsiz halini kullandım onda sorun olduğunda ilgilendikleri için netbilsis i tercih edicem büyük ihtimalle netbilsisin sayfasındaki
250 MB Web Alanı
- 3 GB Trafik
- 5 Adet Veritabanı
- 10 Adet E-Posta
- 5 Adet Alt Domain
- cPanel 11 Türkçe
- Otomatik Yedekleme
25 tl

- 500 MB Web Alanı
- 5 GB Trafik
- 10 Adet Veritabanı
- 30 Adet E-Posta
- 10 Adet Alt Domain
- cPanel 11 Türkçe
- Otomatik Yedekleme 50 tl

- 2000 MB Web Alanı
- 10 GB Trafik
- 20 Adet Veritabanı
- 50 Adet E-Posta
- 20 Adet Alt Domain
- cPanel 11 Türkçe
- Otomatik Yedekleme 90 tl
sizce hangi paketi seeçmeliyim bana ortadaki paket yeter gibi düşünüyorum
ama ik defa yapacağım için deneyimli arkadaşlara sorayım dedim 2. ligde bir futbol klübünün sitesini yayınlayacağım

sizce hangi paket işime yarar

hocam normal bir site için ikinci seçenekteki özellikler yeterli olur. ancak bu hosting paketlerinin fiyatlarını da yazsan fiyat-özellik değerlendirmesi de yapılabilirdi.

- 500 MB Web Alanı
- 5 GB Trafik
- 10 Adet Veritabanı
- 30 Adet E-Posta
- 10 Adet Alt Domain
- cPanel 11 Türkçe
- Otomatik Yedekleme 50 tl

fiyatları yazıyodu farketmedinizmi
1. paket 25 tl
2. paket 50 tl
3. paket 90 tl

hocam ihtiyacınıza göre değişir ama 2. paket uygun bende 1000 mb kullanıyorum yetiyor

kolay gelsin

kusura bakma ben yazdığını yanlış anlamışım. bazı hosting firmaları yedeklemeden geri yükleme için ücret talep ediyor da ben ücretleri geri yükleme ücreti sandım. ama ilk mesajdada dediğim gibi 2. paket yeterli.

eğerki sadece bu hosting firmasından almayı düşünmüyorsan diğerlerine de bakabilirsin. forumda hosting firmalarıyla ilgili yorumlar vardı.

evet diğer hosting firmalarına ilişkin yorumları okucam
sonuçta ilk işim acemiyim aradığımda sorunlarıma muhatap birini bulmam lazım
teşekkürler cevaplarınız için

Geri