Hangi Antivirüsü Kullanıyorsunuz?

Kodla Büyü
hocam ben ögretmen degilim bilgisayar programcisiyim müsterilerime eset yüklüyorum sorun yasamiyorum total 360 ve bazi free antivürüs programlari bilgisayari kasiyor ve cesitli programlari acarken sorun yasiyoruz...

Nod32 Eset Smart Security o kadar güven veriyor ki; korkusuzca her flash'ı takabiliyorum. Daha önce sistem yükü hafif diye(nod32'den daha ağır halbuki) 360 Total Security kullanıyordum ama bir ara virüslere karşı çok savunmasız kalınca eski göz ağrım Nod32'ye dönüş yaptım. :+1:

Ben kullanmıyorum. Sıkıntı sadece flashlarda çıkıyor onu da deep freeze le hallediyorum. normalde pasif halde oluyor, okula gittiğimde açıyorum freeze i. Malum kısayol virüsü...

360 total bu aralar mükemmel musallat, kısayol virüsü vb. hiç birini boş atlamıyor bi ara çok bozmuştu ama şimdi süper

Okulda total 360 kullanıyorum ama evimde antivirüs kullanmıyorum. USB lerimi korumalı hale getirdim. O sayede dışardan virüs gelmesini önlüyorum. İnternetide bilinçli kullanınca virüsle ilgili kaç yıldır bir sıkıntım olmadı şükürler olsun. Düzgün kullandıktan sonra antivirüse gerek yok.
format attığım kişiler illa isterlersede nod32 yada total360 kuruyorum

webroot kullanıyorum ama var mı yokmu belli değil :) tamam pc yi kasmıyor ama hiç virüste bulamıyor :) :oops:

antivirüs kullanmıyorum sıkıntı olursa format çekerim. okulda ise shadow defender işi götürüyor. malum çoçuklar virüsten etkili olabiliyor.

Tüm lisasları nerdeyse test ettim..

Şu an Kaspersky Total Securtiy tek geçerim..

İhtiyacı olanlara yardımcı olabilirim.

Geri