Hangi Antivirüs ?

Kodla Büyü

bul-ancak

Aktif Üye
Arkadaşlar ben netten bir araştırma yapıp antivirüs fiyatlarını topladım. İdare bilgisayarlarına kurulacak. 5 i geçmez herhalde lisanslı yazılım

Siz hangi programı tavsiye edersiniz...

Bende Avg Free var ve gayet memnunum. Ne dersiniz bu konu hakkında ?

Ekli dosyalar

• Antivirüs Fiyat.rar
    11.8 KB · Görüntüleme: 52
nortonu çok eskiden kullanmıştım ve makinayı çok kasıyordu. F- secure hakkında bir bilgim yok... :?: :?:

kaspersky ı denedim..makine acayip kastı....en iyisi avg free...para vermeye gerek yok...ben idarecilerin makinelerine avg free kurdum...canavar gibi...

Bende avg taraftarıyım :))) Olmazsa sadece müdürün bilgisayarına lisanslı kurarım. Diğerlerine freeyi kaptır ....

yaklaşık 3 yıldır Microsoft Securty Essentials kullanıyorum, oldukça memnunnum... bilgisayarı da kasmıyor...

Antivirüse gerek yok bence. Nasıl olsa idareciler bir yolunu bulur yine bulaştırırlar :D

antivirüs firmalarının Türkiye ortakları var. Onlardan lisans alıyoruz.

Telefonlarını arayın ve sorun eğitim kurumu olduğunuzu belli edin fiyatlar neredeyse YARIYA iniyor.

Hemen çat diye netten lisans almayın.

Hımmm hocam bunu hiç duymamıştım. Yarın bir arayalım bakalım. Soylediğin iyi oldu hocam :++: :++: :++:

Avg ve Avast'ın bedava olan versiyonları şimdilik iş görüyor gibi gözüküyor. Söylediğiniz gibi Avast kendini baya geliştirdi fakat benim favorim Avg :)

avg bilgisayarı kazıyor. ben eski makinelere panda cloud, avira veya avast free kuruyorum. Şimdiye kadar bir önemli bir sıkıntı çıkarmadılar.

ahmetarif21' Alıntı:
yaklaşık 3 yıldır Microsoft Securty Essentials kullanıyorum, oldukça memnunnum... bilgisayarı da kasmıyor...
Ben de 1 yıldan fazladır kullanıyorum usb disk security ile birlikte. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Hem bilgisayarı da kasmıyor.

Hocam bugun okul icin avast pro 10 tane lisansli aldik. Ama kredi karti ile odeme yapmamiza
ragmen indirme linki yada sifre gelmedi. Bizde biraz bekledikten sonra odeme yaptigimi
banka ile goruserek siparisi iptal ettik.
Avasta karsi on yargim vardi. Simdi bir daha muhatap olmam avastla :)

Avast Pro lisansli alanlar 10 kere dusunsunler..

Mse kullanıyorum şu an memnunum,okula ise avg veya avira kuruyorum hem ücretsiz hem idare ediyor

Avast onay maili 16.45 gibi geliyor. Biz bankaya iptal dilekcesini verdik. Bakalim me olacak
Avastta isler cok gec yuruyor anlasilan :(

İki senedir McAfee VirusScan Enterprise v8.8 kullanıyordum. Virüs diye bir derdim olmadı. Çok sağlam koruması var bence.. hemde ücretsiz. Ama değişiklik olsun diye değiştirdim.
Şimdi ise son zamanlarda tanıştığım Kingsoft Antivirüs kullanıyorum.Buda gerçekten güzele benziyor ve ücretsiz. Ama hiç kimsenin kullandığını da duymadım, kimsede de görmedim. Bu gün beni gerçekten şaşırtttı. Avast kurulu olan idare bilgisayarı sıkıntılıydı. Avastla taratttım birşey bulamadı. Kingsoftla tarattım bir sürü virüs temizledi.

Geri