Hangi Antivirüs

Kodla Büyü

ahmetarif21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar hangi Antivirüs yazılımını kullanıyorsunuz. Olumlu ve olmusuz yönlerini yazabilir misiniz?

360 Total Security kullanıyorum daha önce başka ücretsiz antivirüsler de kullandım ancak en vermilisi bu hocam.

bilgisayarımın performansı çok iyi olmadığı için antivirüs programı kullanmıyordum. 360 total security programını denedikten sonra bu programı kullanmaya karar verdim. Formatladığım tüm makinalara da kuruyorum.Açılıştaki gereksiz programları kaldırması, açılış hızını artırması, bilgisayarı gereksiz kasmaması ve usb bellek virüslerine karşı etkili olduğunu düşünüyorum. Program babamın programı değil ama tavsiye ederim.

Ben avira kullanıyorum. Ama total antivirüs için söylediklerinize bakınca... Deneyelim bakalım.

Re: Ynt: Hangi Antivirüs

En iyisi güncellenmiş 360 total.
Hafif hızlı agresiff:mrgreen:

ahmetarif21' Alıntı:
ahmetarif21' Alıntı:
Arkadaşlar Kingsoft kullanan var mı

Kimse kullanmıyor galiba...
Hocam Kingsoft'u severdim ben fakat 2012 sürümünden sonra bir daha programı yenilemediler. Üstelik bildiğim kadarıyla en son Temmuz 2014'te virüs veritabanı güncellemesini de durdurdular. Yani artık bir işe yaramaz. 360 Security herkesin favorisi oldu, benim de öyle. Kesinlikle çok başarılı.

Şuan Kaspersky Pure kullanıyorum çok memnunum ve üstüne tanımam şahsi görüşüm :) :)
Ücretsiz olarak da Avira'yı Öneriyorum

Kaspersky total securty. Son zamanların en iyisi. Ucuz lazım ise trend micro titanyum derim. Trendi kullanın farkını görün. Son 1 yılda tüm yazılımları kullandım ve satışını yaptım.

Geri