hangi antivirüs programını tavsiye edersiniz?

Kodla Büyü

kct06

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar merhaba.
ücretli ve ücretsiz olmak üzere hangi antivirüs programını tavsiye edersiniz?
fikirlerinizi almak istedim.
şimdiden teşekkürler...

Avira Free Antivirüs + Comodo Free Firewall + Usb Disc Security üçlüsü işinizi görecektir.

hiçbirini kullanmıyorum sorun çıkarsa kurup taratıp kaldırıyorumm....antivirüslerin kendileri zaten virüs gibi çalışıyor.

norton internet security 2012 .. orjinal lisanslı ...ve norton 360 3 kişiye lisanslı var.. daha kulanmaya fırsatım olmadı...

tek geçerim.. iddaa gibi oldu :idea:

bende kaspersky kullanıyordum çok memnundum ama deneme sürümü idi. lakin süre bitti.
ücret ödemek de hiç içimden gelmiyor, antivirüs almak istemiyorum.
sizin kullandıgınız kaspersky lar lisanslı mı??

Norton kullanıyorum burda bi arkadaş 3 pc için 1 yıllık 12 TL diye link koyup konu açmıştı ordan gördüm aldım memnunum. inan pc içinde kurulumu değil mi belli değil.
O kadar sessiz çalışıyor ve güvenliğide iyi.
Şimdi fiyat yine iyi sayılır.

https://buy.norton.com/estore/mf/cart

3 PC - 1 yıllık = 24 TL

panda cloud free AV yanında Sygate Personal Firewall.
Eğer bir ağ altında internet kullanıyorsanız, ciddi bir firewall olmazsa olmaz.Başka bilgisayardaki solucan gelir sisteminizi kemirir.Heleki okullarda şart.Şahsi kanaatim.
25 bilgisayarın aynı ağda bulunduğu bir okulda tüm sistemler en geç 3 günde garanti enfekte olur.
Ya internet security özelliği olan ciddi ücretli bir AV. yada ücretsiz bir AV yanında sygate firewall(başka öneriniz yoksa) kullanın.
Önce firewall'ı eğiteceksiniz.Eğitirken gelen - giden dataları size sorar.Kuşku ile ve dikkatli yaklaşın genelde hayır deyin. (sonradan manuel olarak düzeltebilirsiniz) Daha sonra firewall sonra size asla soru sormaz.
Özetle, kapıdaki bekçiye, kapıdan giriş-çıkış yapacakları öğretecek ve hatırla diyeceksiniz.

Geri