handy cafe internet cafe programı

Kodla Büyü

bshark

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar merhaba. sitede yeniyim daha önce BTS de kullandığım bir program olan handy cafe yi paylaşmak istiyorum. daha önce bu program verilmiş ya da incelenmişse kusura bakmayın. Programı kullanabilmeniz için ücretsiz kayıt olmanız gerekiyor. size verilen kullanıcı adı ve şifre ile program sınırsız kullanıma geçiyor. remote özelliği ile öğrenci bilgisayarlarını tamamen kontrol altına alıyorsunuz. zaten sitede gerekli açıklamaların hepsi mevcut. ÜSTELİK TÜRKÇE...
http://www.handycafe.com/tr/

bulunduğum okulda bu programı -hand cafe-geçen yıl kurmuşlar ve hala kullanıyolar. Ancak her açılışta cafe reklamları geliyor. Bu reklamları nasıl engelleyebiliriz? Aksi takdirde başka bir yönetim programı kurmamız gerekecek. :!:

2 yıldır İnternet cafemde kullanıyorum. Okul için özellikle öğrenci makinalarında karşımıza çıkacak olan reklamlar hiçde normal değil :S bence reklammarı kalkarsa kullanım açısından uygundur. 2 yıldır ben reklamların kaldıramadım :)

evet arkadaşlar. reklamları ben de kaldıramadım malesef :oops:

HANDYCAFE REKLAM SORUNUNUNA KESİN ÇÖZÜM DİKKAT...olay çok basit arkadaşlar ana bilgisayarın yani server program filesten handycafe klasörüne gidiyoruz ordan server dosyasına ve sonra web kalasörüne klasör içindeki ( html ) siliyorsunuz reklam falan kalmıyo olay bukadar basit isterseniz kendi html nizi oluşturup kendi reklamınızı sunabılırsınız. :idea: :+1: :alkis:

Arkadaşlar merhaba...Bilgisayar laboratuvarıa yeni bir bilgisayar geldi..diğer bilgisayarlarda handycafe kurulu..bu yeni bilgisayara nasıl kurulum yapacağım...yardımcı olursanız sevinirim..teşekkürlerrr

mrblar bende internet cafe işletmecisiyim benim ana makina çöktü handy silindi burdan kayıt yaptım 2 gün geçmesine ragmen halen program gelmedi lütfen yardım :(

Program gelmeyecek :) Siz programı kuracaksınız; kayıt esnasında ki bilgileri; Ana pc ye yazılacak hepsi bu

handy cafeyi yükledim en başta dogruydu şimdi ise sadece 5 makina gösteriyor sorunu çözemedim LÜTFEN YARDIM EDİN

Benim okulumda bu program yüklü. Bu programda şu özellik var mı : Benim bilgisayarda yaptığım bir şeyi diğer bilgisayarlar ekranında görebilirler mi? Bir nevi projeksiyona gerek kalmadan , ders anlatmak gibi..

İnternet explorer açılışsayfasını değiştirme imkanı yok o nedenle handy cafe iyi değil

Re:

tetcall' Alıntı:
HANDYCAFE REKLAM SORUNUNUNA KESİN ÇÖZÜM DİKKAT...olay çok basit arkadaşlar ana bilgisayarın yani server program filesten handycafe klasörüne gidiyoruz ordan server dosyasına ve sonra web kalasörüne klasör içindeki ( html ) siliyorsunuz reklam falan kalmıyo olay bukadar basit isterseniz kendi html nizi oluşturup kendi reklamınızı sunabılırsınız. :idea: :+1: :alkis:

server içinde web klasörü yok ki

Geri