Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Halk Eğitimde Seminerin İkinci Haftası

Konu, 'Halk Eğitim Öğretmenleri' kısmında applet61 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. applet61

applet61 Aktif Üye

Arkadaşlar merhabalar.

Bildiğiniz üzere 2015-2016 haziran dönemi seminerlerinin ikinci yarısı istenilen ilde alınabiliyor. Fakat idareden bana söylendiğine göre Halk Eğitimler için bu geçerli değilmiş. Biz iki haftasını da kadromuzun olduğu Halk Eğitimden almak durumundaymışız. Sizde de durum böyle mi? Bilginiz var mı? Teşekkürler.

2. phantosos

phantosos Seçkin Üye Seçkin Üye

Ücret ödeyemedikleri için :) Kategoride ki diğer başlıkları kontrol ederseniz yazılmıştı.

3. netame

netame Süper Üye Süper Üye

Halk Eğitim Merkezinde birinci yarı ikinci yarı yok aslında, aşağıdaki maddeye göre eğitim ihtiyaçlarını belirleme çalışması yapılıyor. Kursunuzu açacağınız ilçe dışında böyle bir ihtiyaç belirleme çalışması mantıksız olurdu. İki haftanın bölünmesindeki mesleki çalışma ifadesi şimdilik Halk Eğitimleri kapsamıyor. Yapılan çalışmaların da ortada bir mahkeme kararı olmasına rağmen ücreti ödenmez diye görüş geliyor. Diğer Meb kurumlarından farklı görmek lazım mevcut haliyle, aslında acil düzenleme yapılması lazım, ihtiyaç belirleme çalışması yapılacaksa da ücretinin belirlenmesi gerekir.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal