HALK EĞİTİM SERTİFİKALI UZAKTAN EĞİTİM ÜCRETSİZ KURS

Kodla Büyü

kurtarp

Site Gezgini
Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile imzalanan Protokol Çerçevesinde,

Ücretsiz,uzaktan eğitim temelli,MEB Onaylı sertifikalı 03/01/2018-21/06/2018 tarihleri arasında 352 saatlik Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme kursu verilecek olup,

Başvurmak isteyenlerin E-Yaygın sistemi üzerinden kurs adı ile Manisa ilini aratarak 01.01.2018 tarihine kadar kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.

Gereğiniz bilgilerinize rica ederim.

Dersler videolu şekilde olacak daha sonra da izlenebilecek.E yaygın sisteminde uzaktan eğitim diye bir seçenek şu an için yok o yüzden direk belirtilmiyor.Adres olarak okul belirtiliyor.

E Yaygın sistemi üzerinden uzaktan eğitimle harhangi bir kurs açılmıyor benim bildiğim. Bilginiz olsun arkadaşlar.

Bu konunun daha öncede tartışmasını yapmıştık.Android İl Mobil Programlama kursunu e yaygın ile uzaktan eğitim ile vermiş 9 kişiyi de sertifikasını kargo ile bizzat gönderdik.
E Yaygın da normalde uzaktan eğitim yok biz ancak Müdürlük ile yaptığımız protokol ile bunu sağlıyoruz.Bunun da daha önce tartışmasını yapmıştık.

Bu konunun daha öncede tartışmasını yapmıştık.Android İl Mobil Programlama kursunu e yaygın ile uzaktan eğitim ile vermiş 9 kişiyi de sertifikasını kargo ile bizzat gönderdik.
E Yaygın da normalde uzaktan eğitim yok biz ancak Müdürlük ile yaptığımız protokol ile bunu sağlıyoruz.Bunun da daha önce tartışmasını yapmıştık.
O 9 kişiden biri benim. Evet belge elimize ulaştı hocam, teşekkürler

Hocam biz bu kursa öğretmenler olarak basvurabiliyormuyuz yoksa şartlarda öğrenim durumu ilköğretim yazıyor.
Bu kursa onaylanıp onaylanmadiginizi nasıl anlarız birde kesin olarak ücretsiz ve uzaktan egitim değil mi.Manisa demirci falan gidemem cunkugitmesek bir ceza falan yazmazlar değil mi teşekkür ederim

Hocam biz bilgisayar ögretmenlerinin bir isine yarar mı ? biz zaten istesek o kurslari açamiyor muyur? Bilgisi olan var mi...

evet bende daha oncekı kursta sertifika aldım elıme ulastı buna da basvurmak ıstıyorum ama sanırım dolu nereden basvuru yapıcam kursun basvuru butonu yok

Bu kursa biz mi başvurmalıyız yoksa öğrencilerimizi mi kayıt ettirmeliyiz hocam? Benim MTAL öğrencilerinin işine yarayabilir..

bu kursu branşı bt olan herkes verebilir.

kursu açan kişi kurs, kurs linki ve kendisi ile detayları açıkça vermelidir, kurs gerçekten uzaktan eğitim mi yoksa uzaktan eğitim gibi gösterilip yüzyüze eğitimmi? uzaktan eğitim protokolü varsa açıkça buraya eklemeli...aksi takdirde yaptığı resmi olmayan şaibeli bir iş olabilir.

Kurtarp nickli hocam, sizden cevap bekliyoruz...

BilgisayarSistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme, kursu uzaktan eğitimle nasıl olur. Sonuçta yüz yüze uygulamalı olması gerekmez mi?

İlginiz için çok teşekkürler değerli arkadaşlar.Kursiyer limitine ulaştık.Kursiyerlere dersin işlenişi ile ilgili mesajlar telefon numaralarına Salı gününden itibaren gelmeye başlayacaktır.

bu isimde açılan diğer kurslarda mı uzaktan eğitim şeklinde acaba?bu kursta kayıt dolmuş diğerlerinde kontenjan var

Bu isimde kursların hepsi uzaktan eğitim değil hocam.Biz Müdürlük ile protokol imzaladığımız için öyle.Başka protokoller varsa onları bilmiyorum.

Nasıl anlayabiliriz hocam uzaktan olup olmadığını. Bu arada kontenjanı artırma şansınız yok mu bizde faydalansak

Geri