Halk Eğitim Not verme

Kodla Büyü

untimely

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Değerli hocalarım bunların cevabını biran önce öğrenmem lazım.
1-başarılı olmak için her modülden 50 mi almalı kursiyer.

2-Sınava gelmeyen kursiyerin not girişine ne yazmak gerekiyor.

Bu iki soru cevabı acil lazım çok sağolun

Sayın hocam
1. 0-44 arası başarısız 45 ve üstü başarılı olmak için yeterli.
2. Eğer kursiyer daha gelmeyecekse not giriş ekranında devamsızlıktan başarısız seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Ben sınav zamanı gelmeyen olursa mazeretine bağlı olarak ertesi gün yapıp sisteme giriyorum.

Tüm modül sınavlarında geçer not alamayan kişi kurs sonunda sertifika alamıyor. Onun yerine kursa katıldığına dair ayrı bir evrak alabiliyor. Geçemediği modüller için tekrar kursa katılabiliyor yanlış bilmiyorsam.

Hocam çok sağolun ama merak ettiğim şu Ada'm devamsız değil ama sınava gelmedi mazereti de yok. Bu Ada'mın not ekranına ne yazacağım

Diğeri de Ada'm devamsız ise not ekranına ne yazacağım. Bunu sormuştum esasında.
Cevaplarınızı bekliyorum çok sağolun.

untimely' Alıntı:
Hocam çok sağolun ama merak ettiğim şu Ada'm devamsız değil ama sınava gelmedi mazereti de yok. Bu Ada'mın not ekranına ne yazacağım

Diğeri de Ada'm devamsız ise not ekranına ne yazacağım. Bunu sormuştum esasında.
Cevaplarınızı bekliyorum çok sağolun.

1. Sınava gelmeyeni ertesi gün sınav yapıp notunu girin. Zaten ertesi gün gelmemişse bu sefer modülün 5te1ine devam etmediğinden devamsız olacaktır.

2. Kursiyer devamsız ise not giriş ekranındaki listede adı çıkmayacaktır. Notunu girmeden önce devamsızlığını giriniz.

aakcakaza' Alıntı:
45 değil 50 diye biliyorum geçme notunu. her modulden sonra sınav yapıklıor.

yaygın eğitim kurumları yönetmeliği madde 44
(7)
85-100 arası 5 Çok iyi

70-84 arası 4 İyi

55-69 arası 3 Orta

45-54 arası 2 Geçer

0-44 arası 1 Başarısız

kursiyerin 45 alması modülden başarılı olması için yeterlidir.

Geri