HALK EĞİTİM MERKEZLERİ LİSTEDE YOK!

Kodla Büyü

pergun

Aktif Üye
Arkadaşlar milli eğitimin yayınladığı listede açık görünmesine rağmen tercih listesinde halk eğitim merkezleri görünmüyor.
Bakabilecek olan varmı sayfasında görünüyor mu? Tef mezunu olduğum için mi görünmüyor acaba?

arkadaşlar halkeğitimler ara tayınlerde falan açılıyor.mesela norm fazlsında soruşturma değiştirmelerinde falan diğer türlü gelmiyor tercih listesıne

Evet sayın öğretmenim arkadaşlar da belirtmiş.. Zaten meb. yazısında da belirtmişti.. Halk eğitimler bilgi amaçlı listelerde görüntülenecek ancak tercih aşamasında listede olmayacak diye yazıyordu..

e çok saçmaymış. Halk eğitime tayin olabilme hakkımız varsa neden şu an isteyemiyoruz ki. İlla norm fazlası olmam ya da il dışı mı istemem lazım

Sağlık meslek liseleri de yok. Sağlık mesleklerde, mesleki bilgisayar değil normal bilgisayar dersleri var. dolayısıyla bu okulların bötelilere açılması lazım. Ama yok.

halk eğitimler yok daha önce norm fazlası olduğumda vardı sanırım genelde norm fazlası atamalarında açılıyor

Norm fazlası atamada halk eğitime gidemiyorsunuz. Halk eğitimlere bakanlık atama yapıyor. Bizzat yaşadım

pergun' Alıntı:
Norm fazlası atamada halk eğitime gidemiyorsunuz. Halk eğitimlere bakanlık atama yapıyor. Bizzat yaşadım
Ben 2011 eylül nom fazlası atmalarında halk eğitim merkezine atandım ve hala orada görev yapıyorum.

Sayın hocalarım ben 3 yıl önce 2011'de il dışı tayinle Halk Eğitime geldim. Tayinlerde normal listede görünüyordu ve seçilebiliyordu. 3 yıldır HEM'deyim. Bu sene başka bir ile (HEM olursa iyi olur, alıştık) tayin isteyeceğim.

HEM olmazsa da Meslek Lisesi. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Geri