Halk egitim merkezinde mudur yardimciligi nasıl arkadaslar

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Herkese iyi günler.sinav puanim 88 ve buyuk ihtimalle yazarsam gelecek.halk eğitim de calisma sartlari nasildirmkac saat ek ders alinir.nobet ek dersi veriliyor mu ve ya kurs açabiliyormuyuz

merhaba hocam. halk eğitimde 2 yıldır müdür yardımcılığı yapıyorum. 3 yılım dolar dolmaz bir daha asla çalışmamak üzere halk eğitimi bırakacağım. öğretmen olarak bile tayin istemeyeceğim. işyükü oldukça fazla. maaş, ekders, sigorta, kurs işlemleri, açıklise, açık ortaokul,... diye gider. nöbet yok. ekders 18 saat. istersen kurs açabilirsin tabi. ancak kursu ortaokulda çalışıp yine açabilirsin. kesinlikle tavsiye etmem en iyisi bir ortaokulda idareci olmak. bence puanını heder etme hocam

hemhem2323' Alıntı:
merhaba hocam. halk eğitimde 2 yıldır müdür yardımcılığı yapıyorum. 3 yılım dolar dolmaz bir daha asla çalışmamak üzere halk eğitimi bırakacağım. öğretmen olarak bile tayin istemeyeceğim. işyükü oldukça fazla. maaş, ekders, sigorta, kurs işlemleri, açıklise, açık ortaokul,... diye gider. nöbet yok. ekders 18 saat. istersen kurs açabilirsin tabi. ancak kursu ortaokulda çalışıp yine açabilirsin. kesinlikle tavsiye etmem en iyisi bir ortaokulda idareci olmak. bence puanını heder etme hocam

hemhem2323 hocama ilave olarak şunu söyliyeyim: " tam güm tam yıl uygulamasından dolayı akşamları ve hafta sonları açılan kursları yürütme ve denetleme görevi de sizindir ve bunun karşılığında ücret vs. alamazsınız "

Halk eğitimde öğretmenim. eğer küçük bir ilçe değilse iş yükü gerçekten çok fazla, imkan varsa okulları deneyin hattta yakınlarda köy okulu varsa tadından yenmez :)

Geri