HALK EĞİTİM MERKEZİNDE BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ OLMAK

Kodla Büyü

efe83izmir

Site Gezgini
Arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi halk eğitimlerde atama listesinde bulunuyor.Merak ettiğim konu halk eğitimde bilgisayar öğretmeni olmak bizim içi iyimidir yoksa kötümü yani artı eksileri nelerdir tayin isterken ilköğretim mi yoksa halk eğitimi mi ilk sıralara yazmalıyız halk eğitimde çalışan, çalışmakta olan yada bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Evet arkadaşlar bende bu konu hakkında bilgi edinmek istiyorum. Aramızda halk eğitimde çalışan arkadaşlarımız varsa bize tecrübelerini aktarırsa seviniriz. Artılar - eksiler nelerdir. Formatörlük bırakılıp halk eğitime geçilirmi. Bilgi veren olursa çok mutlu oluruz.

Halk eğitimlerde görev yapmanın şöyle bir dezavantajından bahsettiler: Sizi havuzda olarak görüyorlar ve boş okullara görevlendirme veriyorlar. Boş okul demek de tabiki kimsenin gitmediği okul demektir. Bir de sürekli afedersiniz orta malı gibi döndürür dolandırırlarsa ortada bilmiyorum artık. Hakikaten var mı böyle bir şey?

bugün müdürüm yazmak istersen halk eğitim rahat olur dedi. benimde aklıma takıldı. ayrıntılı bir bilgi istiyoruz çalışan hocalarımızdan.

Bende halk eğitimde çalışanları genelde boş okullara gönderildiklerini duydum. Ama bu politika farklı konumlara göre değişir. Açılacak kursların kimlere nasıl peşkeş çekileceği ya da kimlere rant sağlanacağı önemli tabi. Bu zamana kadar neden açılmadıklarını düşünün. İllerde kendi adamlarını yakınlarını herkimse artık bir şekilde halk eğitime çek , işi bitir. Halk eğitimde kurs vermek istediğimde bana burun kıvrılıp tarih öğretmeninin kurs verdiğine de şahit oldum...Katran tutmamış bir halk eğitim bulursanız affetmeyin de...

yeterli miktarda kurs acılıyorsa okullara gitmeye gerek kalmaz. Merkezi bir yerdeyseniz gezmezsiniz. Gezme ihtimaliniz her okulda var hele son değişiklikle. Biliyorsunuz genel liselerde dersler 1 saate dusuruldu :(

Norm fazlasıyım şu an ve tercih yapmam istendi. Saat 2ye kadar dilekçe bekliyor okulum. Halk eğitim de var tercihler arasında. Görüşleriniz neler arkadaşlar??

Merhaba ! önlisans mezunları ücretli öğretmenlik yapabılıyor aynı sekılde halk egıtımdede ögretmenlık yapılabılıyormu ?

Geri