HALK EĞİTİM LOGO

Kodla Büyü

twogba

Üye
Hocam bana da psd formatlı aşağıdaki logoyu yapar mısınız lütfen?
Nasıl yapılacağını bilemiyorum

Ekli dosyalar

• logo-4 lacivert.jpg
    logo-4 lacivert.jpg
    148.4 KB · Görüntüleme: 1,664
o kadar emek harcarsın bir kere bakmaz bile açtığı konuya denyo..madem bakmayacaksın neden zamanımızı çalıyosun..bizede silmek düşer eklediğimiz çalışmayı

tcoalngsau' Alıntı:
o kadar emek harcarsın bir kere bakmaz bile açtığı konuya denyo..madem bakmayacaksın neden zamanımızı çalıyosun..bizede silmek düşer eklediğimiz çalışmayı
:puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:
Ben de yorum yazacaktım yazmayayım bari

tcoalngsau' Alıntı:
göremedim ama emeğine sağlık...yeni üye olupta direkt iş isteyen üyelere ben yardımcı olmuyorum hocam....sana yaşattığını yaşatıyorlar...ama sen öteki taraf bonuslarını arttırdın..olaya böyle bak. tabii çalışmanı koysaydın :)

ne yenisi hocam 2008 üyesi .bildiğimiz klasik bayan üye işte..sömürücülerden..7 yılda 8 mesaj yazmış admin olsam bu tür kan emicileri anında silerim..artık kimseye yok yardım..

tcoalngsau' Alıntı:
ne yenisi hocam 2008 üyesi .bildiğimiz klasik bayan üye işte..sömürücülerden..7 yılda 8 mesaj yazmış admin olsam bu tür kan emicileri anında silerim..artık kimseye yok yardım..

hocam sakin ol sen gönlünü ferah tut olur böyle şeyler ;)

psd istiyor bi de bak bak bak.
hocam psd bi işinize yaramaz çizdirecek bi enayi bulursanız vektörel bi programda çizdirin işe yarası bari.

Geri