Envanter Bilgisi ? (Pys)

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Fatihpys sistemine Arıza kaydı oluşturacağım ama envanter bilgisi istiyor. Arizasi olan Akıllı tahtanın envanter bilgisini nereden bulabilirim?

Merhaba arkadaşlar. Fatihpys sistemine Arıza kaydı oluşturacağım ama envanter bilgisi istiyor. Arizasi olan Akıllı tahtanın envanter bilgisini nereden bulabilirim?

Çağrı konusu kısmından arıza detayını seçtiken sonra envanter kısmı boş mu geliyor hocam? Eğer öyleyse il yada ilçe koordinatörü ile iletişime geçmeniz gerekir. Değilse de envaner listesinden rastgele bir ET'yi seçebilirsiniz. Hangi numara hangi ET o önemli değil.

Çağrı konusu kısmından arıza detayını seçtiken sonra envanter kısmı boş mu geliyor hocam? Eğer öyleyse il yada ilçe koordinatörü ile iletişime geçmeniz gerekir. Değilse de envaner listesinden rastgele bir ET'yi seçebilirsiniz. Hangi numara hangi ET o önemli değil.
Hocam biraz araştırdım da her sınıfın kapısının üstünde kod oluyormuş. Açılan listede son iki numara ile sınıf kodlarının son iki numarası eşleşiyor. Oradan çözdüm meseleyi.. İnşaAllah doğru cozmüsumdur

Hocam biraz araştırdım da her sınıfın kapısının üstünde kod oluyormuş. Açılan listede son iki numara ile sınıf kodlarının son iki numarası eşleşiyor. Oradan çözdüm meseleyi.. İnşaAllah doğru cozmüsumdur
Bende il fatih sorumlularını aradım aynısı dediler. Bir envanter seç sonrada açıklamaya şu sınıfın tahtası diye yazarsan yeterli dediler. Burada ilgilenecek olan meslek lisesindeki arkadaşlara da sordum aynını dediler. Bende rastgele seçtim birini xxx sıfındaki tahta açılmıyor diye detaylı yazdım. Sonra ops'yi söktüm pili değiştirdim açıldı. Gelirlerse çayı içer sohbetimizi ederiz.

Doğru hocam doğru. Okuldaki tüm birimlerin plakaları yerli yerindeyse dediğiniz gibi plaka son iki rakamına göre seçebilirsiniz ama çoğu okulda tadilat vb durumlardan sonra plakalar söküldüğü veya kaybolduğu için rastgele seçim yapılabilir. Burda önemli olan ilgili meslek lisesinden geldiklerinde doğru ET'yi bulmalarını sağlamak. Dİğer türlü kaydı X hocası açıyor servis geldiğinde X hocası okulda yok kimse kayıt açıldığını bilmiyor, ara ki tahta bulasın. 🙂 @acipinarli hocamın da dediği gibi detay kısmına hangi sınıfın ET'si o da belirtilebilir.

Geri