Halk Eğitim Kurs Sınav Soruları

Kodla Büyü
Her modül sonunda sınav yapılması ve ortalaması alınması gerekiyor diye biliyorum. Belkide yanlış biliyorum :) Ama ben öyle yapıyorum. Yarın 3. modülün sınavını yapıyorum ve modüller bitince soruları bu başlığa topluca eklerim.

buda buradaki arkadaşlardan da faydalanıp derlediğim benim yaptığım halk eğitim bilgisayar kursu sınavı arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• sınav.rar
    51.6 KB · Görüntüleme: 717
Her modül için ayrı sınav yapmak gerekiyor. Burada verilenler toplu sınav şeklinde.
Benim de elimde XP işletim sistemi ve Office 2003 ile ilgili eski modüllerin sınavları var. Bu sene modüller yenilendi, Win7 ve office 2010 konuları var modüllerde. Sınavları da bunlara uygun yapmak gerek.

Şu aralar 2 ve 3. modüller olan İşletim sistemi kurulum ve gelişmiş özellikler modüllerinin sınavlarını yapacağım, bu konuda sıkıntılıyım. Zira bu modüller arıza modüller. soru hazırlamak işkence. Hazırlayabildiğiniz modüler sınav sorularını paylaşırsanız, soru bankamızı genişletmiş oluruz.

Ben de bendeki dosyaları toparlayıp burada paylaşacağım. Şimdilik kolay gelsin.

soru dosyalarından bir tanesi Excel yerine Exel yazmış, arkadaş bilgisayar öğretmeni mi :? :( gerçi bizim branş artık ortalık malı oldu :x
soru paylaşımındaki düşüncem, sadece fikir vermek için bakılabilir ama birebir çıktı almak kullanmak meslek ahlakı için uygun değil, herkes kendi birşeyler yazsın inanın daha güzel sorular oluşturabilirsiniz. ben de yazdıktan sonra paylaşacağım. fikir vermesi dileğiyle iyi çalışmalar

Geri