Halk eğitim Bt Rehber Görevlendirme

Kodla Büyü

v_nehir

Üye
Arkadaşlar norm fazlası olduğum için resen halk eğitime atamamı yaptılar ilk dönem sonuna kadarda işlemlerin bitmesi için eski okuluma görevlendirme yapıldı.Ben halk eğitimi istemediğim için ikinci dönem için eski okuluma btr başvurusu yaptım tekrar ama aklıma takılanlar var. Eğer ikinci dönem tekrar eski okuluma btr görevlendirmesi yapılırsa benim durumum ne olur belli bir saat halk eğitimde durup kalan zamanda btr olduğum okulamı gitmem gerekir yoksa hiç halk eğitime uğramadan sadece btr olabilirmiyim eski okulumda benim durumumda olanlar varmı

aynı durumdayım il kordinatörü bana 15 saat halk eğitimde kursa girmem gerektiğini geri kalan 2 günde formatörlük yapmam gerektiği gibi bir şey söyledi halk eğitimde işler karışık bir yer

hocam halk eğitimde dersiniz yok zaten o yüzden görevlendirildiğiniz okula gitmeniz yeterli diye biliyorum, ama halk eğitim size kurs açarsa ozaman kurslarınıza girmeniz gerekiyor bildiğim kadarı ile

v_nehir' Alıntı:
Arkadaşlar norm fazlası olduğum için resen halk eğitime atamamı yaptılar ilk dönem sonuna kadarda işlemlerin bitmesi için eski okuluma görevlendirme yapıldı.Ben halk eğitimi istemediğim için ikinci dönem için eski okuluma btr başvurusu yaptım tekrar ama aklıma takılanlar var. Eğer ikinci dönem tekrar eski okuluma btr görevlendirmesi yapılırsa benim durumum ne olur belli bir saat halk eğitimde durup kalan zamanda btr olduğum okulamı gitmem gerekir yoksa hiç halk eğitime uğramadan sadece btr olabilirmiyim eski okulumda benim durumumda olanlar varmı

Sayın Hocam eğer halk eğitiminde sürekli kurs açılıyorsa senin yerinde olsam hiç BTR işine girmezdim.

HEM'de kurs varken de sizin başka bir yere görevlendirmeniz doğru olmaz öncelik kurumunuz.

hocam bende halk eğitimde çalışıyorum ve ayrıca bu sene btr oldum. Çalışma şeklim şu şekilde, eğer kursum varsa haftada 15 saat kursuma giriyorum diğer zamanlarda btr görevimi yapıyorum.Eğer kursum bitmişse halk eğitime hiç gitmeden btr görevimi yapıyorum.Tavsiyem kesinlikle btr ol çünkü halk eğitimler sıkıntılı yerler hiç uğraşma.

bu arada hocam bizde buna benzer sorun oldu. Müdürümüz diğer bilgisayarcı arkadaşımızı btr görevlendirmesini yapmak istemedi ili aradı.Benim kurumda bilgisayarcıya ihtiyacım var dedi. İlin verdiği cevap şu şekilde önemli olan fatih projesi biz fatihin ilerlemesini istiyoruz.

Geri