Haftalık Ek Dersimiz Kaç Üzerinden: 18 mi? 20 mi?

Kodla Büyü
18.

Dün öğretmenlerin ek ders yükleri gönderildi. Aylık ek dersler değil yıl boyu geçerli olacak puantaj. Formatörler için herhangi bir değişiklik yok aynı idareciler gibi devam.

benim de bi sorum olacak arkadaşlar. seçmeliler dahil 18 saat dersim var müdür yardımcımız en fazla 15 saat derse girebileceğimi söyledi ve ek dersimi 3 saat artırdı yani 18+3=21 olur dedi bilen arkadaşlar için soruyorum doğrusu nasıl?

18 e gıcık olan müdürler 20 olsa neylerler ?? abooo :mrgreen:

meccal14' Alıntı:
benim de bi sorum olacak arkadaşlar. seçmeliler dahil 18 saat dersim var müdür yardımcımız en fazla 15 saat derse girebileceğimi söyledi ve ek dersimi 3 saat artırdı yani 18+3=21 olur dedi bilen arkadaşlar için soruyorum doğrusu nasıl?

25 kere okudum ne dediğini anlamadım vala :D

ek dersimizle ilgili olarak yalnış hatırlamıyorsam çalışma saatlerimiz ve tabi ek dersimizinde bt sınıfından sorumlu müdür yardımcısıyla aynı olması gibi bir durum yok muydu? ben bi bakayım 8)

meccal14' Alıntı:

uydurmuş o :lol: 18 saat alırsın yani aynı.

Geri