haftalık ders dağıtım programı yıllık ücretleri

Kodla Büyü

aysegul_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Asc ,progmatik, bilsa.

Programların yıllık lisans ücretleri tam olarak ne kadar arkadaşlar, konuya hakim biri bilgilendirirse sevinirim.

gün içerisinde firmaları arayıp görüşeceğim ama aramadan bir fikir edineyim diye öğrenmek istedim. Çok sabit bir ücret yok anlaşılan, yine de teşekkür ederim.

hocam Bilsa nın evelden program sizde yoksa liste fiyatı 600 TL. Yıllık versiyon ücreti liste fiyatları ise 210 TL.

Fakat bayilerinle veya bölge temsilciliklerinle görüşün mutlaka sıfır programı 300-400 arasına alabilirsiniz iyi bir pazarlıkla

FAKAT ŞUNU UNUTMAYIN Kİ , Yıllık ücret ödemeyince kapanma derdi , kilitlenme derdi vb... dertler bilsada yok. 10 yıl 15 yıl kullanabilirsiniz. ve hem seçmeli ders dağıtım hemde normal ders dağıtım programı tek bir program altında ve entegre. Bu fiyatı öderken bunları göz önüne alın. yıllık kira alır gibi ücret almıyorlar ve tabikide bilsa kaliteside yanında geliyor... :idea:

progmatik 400 , bilsa 750 TL fiyat verdi. İdare almaya karar verirse pazarlık yapıp düşürebilir belki, bilmiyorum hocam.

bursa da yerli bir yazılım var yabil. Okul tarafından alınmış detaylı kullanmadım ama bilsa kadar iş yaparmı bilmiyorum. Hdd + ek ders programı birlikte 1000 tl verilmiş.

ayşegül hocam siz belliki bayilerinden fiyat almışsınız 750 TL fiyat veremezler, kendi komisyonlarını fazla katmışlar. 600 tl liste fiyatı. ya bilsa bölge temsilciliklerini arayın yada direk izmirdeki genel müdürlüklerini arayın yöneticilerinle konuşun, şikayet edin ve iyi bir pazarlık yapın

ayşegül hocam ek olarak tekrar hatırlatayım sadece ve sadece bilsada hem normal ders dağıtım hemde otomatik gruplamalı seçmeli ders dağıtımı TEK BİR PROGRAMDA. ve yıllık ücreti ödeme zorunluluğu yok ödemeyince kilitlenme, kapanma , lisans vb... sorun yok. ve tabikide bilsa kaliteside cabası. karar verirken iyi araştırmanızı öneriyorum :idea:

arkadaşlar bilsa ders programını satın alacağız ama anladığım kadarıyla tutturabildikleri fiyata satıyorlar. güncel fiyat hakkında bilgisi olan var mı?

2 sene önce 500 tl ye alındı. Lisanta problem çıktı, çalışmayınca bu sene yeniden almak zorunda kaldık 250 tl ye.
Bilsa çok kullanışsız olduğu için (bana kalsa Bilsaya 1 lira bile vermem ama idare almış bir kere) Asc yi de aldırdım idareye. Asc de farklı sürümler var, bizimki ortaokul 116 tl (yıllık)

hiboz' Alıntı:
2 sene önce 500 tl ye alındı. Lisanta problem çıktı, çalışmayınca bu sene yeniden almak zorunda kaldık 250 tl ye.
Bilsa çok kullanışsız olduğu için (bana kalsa Bilsaya 1 lira bile vermem ama idare almış bir kere) Asc yi de aldırdım idareye. Asc de farklı sürümler var, bizimki ortaokul 116 tl (yıllık)
hocam ben bu sene bilsa hdp kullandım memnunum. siz niye sevmediniz? asc daha mı iyi?

Bilsada güncelleme ücreti falan yok diyen değerli hocalarım programı bir bilgisayardan başka bir bilgisayara taşımaya 3 yıl önce 100 liraya almışlardı. :)

buyey' Alıntı:
hocam ben bu sene bilsa hdp kullandım memnunum. siz niye sevmediniz? asc daha mı iyi?
ikisini de kullandım. Asc kesinlikle daha iyi. henüz kullanamadığım ve anlamadığım pek çok özelliği mevcut. Örneğin en sık kullandığım bazı özellikler bilsa da yok (ya da ben bulamadım):
1- seçili öğretmenlerin/derslerin 1 günde/haftada en fazla 1(herhangi bir sayı da olabilir) ders saati boş olsun.
2- seçili öğretmenlerin/derslerin/ 1 günde/haftada en fazla 2(herhangi bir sayı da olabilir) saat boş ders aralığı olsun.
3- 10 dk yürüme mesafesinde iki farklı okul var, bunlar arasında git gel sayılarının düzenlenmesi (Çoğu kişinin işine yaramaz ama benim çok yaramıştı.)
4- aynı ders programı dosyasını istediğiniz kadar bilgisayara word belgesi gibi gönderip çalışabilirsiniz. (Okuldaki bilgisayarda çalışma yapmak zorunda değilsiniz)

Asc yazdırma hariç bedava, para vermek istemeseniz ekran resmini de çekebilirsiniz.

Tabiki yabil yazılım ASC yerli ürün değildir yabil yazılım tamamen yerli üretimdir yabil ders programı ve ekders ücret programıyla ilgili sormak istediklerinizi sora bilirsiniz çok güzel ve özel yazılımlar yabil yazilimda

Yabil yazılım ders programı ve ekders ücret programi

Yabil yazılım ders programı ve ekders ücret programını ücretsiz denemek isterseniz ulaşa bilirsiniz..

Re: Yabil yazılım ders programı ve ekders ücret programi

pckolog35' Alıntı:
Yabil yazılım ders programı ve ekders ücret programını ücretsiz denemek isterseniz ulaşa bilirsiniz..
Hocam ben yabil ile program yapıyorum ,
programda ilk başta din dersini böldüm fakat dağıtmadı
bende seçmeli dersleri böleyim dedim ders havuzunda böldüğüm halde ders programında bölmedi
sınıflara ders ata bölümünden dersleri silip yeniden sınıflara ders atadım bu sefer böldü ama bu seferde öğretmenden dersi sildi tekrar öğretmene ders atamam gerekti belki biliyorsunuz diye soruyorum

Geri