HAFTALIK DERS ÇİZLGESİ

Kodla Büyü

spring

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar ilçeden bir yazı geldi BTR görevlendirmesinin 7. ve 8. maddesinde belirtilen hususlara uygun olarak haftalık ders çizelgesini gönderin diye? benim 7-8 yada 6- 7 saat dersim var boşluklara BTR yazsak nasıl bir şablon oluşmalı? 30 saati geçiyor?? sabahmı geç gelmeliyim??

yok hocam, sabah ilk iki saatleri doldurun aralara 1-2 saatlik boşluk bırakın. Böylece 30 saat yerine 40 saat çalışırsınız haftada, müdürde mutlu olur bundan.

Hocam 30 saati idarecilerle birlikte doldurun.Boşluk bırakırsalar,toplam okulda duracağım saat 30 u geçemez deyin.

spring' Alıntı:
arkadaşlar ilçeden bir yazı geldi BTR görevlendirmesinin 7. ve 8. maddesinde belirtilen hususlara uygun olarak haftalık ders çizelgesini gönderin diye? benim 7-8 yada 6- 7 saat dersim var boşluklara BTR yazsak nasıl bir şablon oluşmalı? 30 saati geçiyor?? sabahmı geç gelmeliyim??
hocam neresi hangi ilçe başvurudan sonramı istediler

hocam bende isterdim ama gelen yazıda 30 saat diye bir sınırlama yok. sabahçı öğretmenlere uygulanan ders programında pazartesi 8 saat diğer günler 7 saat e göre program ayarlandı. bizimde dersimizden arta kalan zamanda boş kalan yerlere btr yazılabilir bunu engelleyecek herhangi bir açıklama yok. varsa beni uyarın arkadaşlar.

Kara Kule 61' Alıntı:
Hocam 30 saati idarecilerle birlikte doldurun.Boşluk bırakırsalar,toplam okulda duracağım saat 30 u geçemez deyin.
neden geçemez hocam resmi bir sebep belirtirsen bende idarecimi uyarayım gerekirse.

sadece susarak' Alıntı:
hocam bende isterdim ama gelen yazıda 30 saat diye bir sınırlama yok. sabahçı öğretmenlere uygulanan ders programında pazartesi 8 saat diğer günler 7 saat e göre program ayarlandı. bizimde dersimizden arta kalan zamanda boş kalan yerlere btr yazılabilir bunu engelleyecek herhangi bir açıklama yok. varsa beni uyarın arkadaşlar.
Olmaz olur mu hocam ibirsürü yazı var bununla alakalı onlardan birisi işte. Sonlara doğru yazıyor http://gaziantep.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2012_10/15031231_nemliaklamalar.docx

benimde kadrom ilkokulda ve başka bir ortaokula görevlendirildim. kendi okulumda 14 saat dersim var ve 16 saat o okula gideceğim. dün ilçede toplantı vardı görevlendirmler belli oldu ve 30 saat konusu netleşti. idarecilerinizle görüşüp derslerinizi mümkün olan en az süreye sığdırın denildi. diğer okula gideceğiniz için sıkıntı olamsın falan denildi. benimde kafamı karıştıran nokta şu; kendi okulumda sabahçıyım.ders programında kalan sabah saatlerinde mi öbür okula gidicem, yoksa onlar kafalarına göre öğleden sonra da gel diyebilirlermi?

sadece susarak' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:
neden geçemez hocam resmi bir sebep belirtirsen bende idarecimi uyarayım gerekirse.
Sayın Hocam yazıyı yorumlayan iller buna 30 saat olarak karar verdiler
trabzon,nevşehir,antep...
örnek
http://trabzon.meb.gov.tr/www/bilisim-teknolojileri-rehberligi-gorevi/icerik/96

hcam belgeyi açamadım office xp kullanıyorum ne yazdığını açıklayabilirmisin yada belgeyi doc olarak ekleyebilirmisin

sadece susarak' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:

Sitede aratın Trabzon Nevşehir bunlarda bu şekilde 30 saat durumuna açıklık getirmişler. Eğitek yazısında ders çizelgesinden bahsediyor zaten yapsınlar sana 40 saatlik çizelgede görelim bakalım. Konuyu iyice öğren anlamayan idarecilere anlat hocam yoksa onlar kendi işlerine göre davranırlar.

sadece susarak' Alıntı:
hcam belgeyi açamadım office xp kullanıyorum ne yazdığını açıklayabilirmisin yada belgeyi doc olarak ekleyebilirmisin

Ekledim hocam. Zaten bir yukardaki mesajda trabzon linki var.

Ekli dosyalar

• 15031231_nemliaklamalar.rar
    5.3 KB · Görüntüleme: 80
trabzon mebin anladığını adana anlamazsa ne olacak peki, ki anlamamış görünüyor görevlendirme yazısı yayınlandı 30 saat diye bişey belirtilmemiş ama ben yinede idareme anlatmaya çalışayım.

KöfteHoRr' Alıntı:
yok hocam, sabah ilk iki saatleri doldurun aralara 1-2 saatlik boşluk bırakın. Böylece 30 saat yerine 40 saat çalışırsınız haftada, müdürde mutlu olur bundan.

Mdürümle birlikte yaptık. öğle saatlerinde boşluk bıraktım zaten 7-8 seçmeli derslerim var ama yinede 15 gibi çıkabileceğim :)))

merak ettim şimdi bu programı, bi excel formu yapıp buraya paylaşsanız görüntüsünü

Bakanlığı aradık sorduk arkadaşlar 30 saat net. Siz anlatmak için kasılacağınıza nasıl olacak diyorlarsa, bt rehber öğretmen görevlendirme yazısında Yeğitek'ten bilgi alınacak kişinin numarası var, arayıp öğrensinler.

netame' Alıntı:
Bakanlığı aradık sorduk arkadaşlar 30 saat net. Siz anlatmak için kasılacağınıza nasıl olacak diyorlarsa, bt rehber öğretmen görevlendirme yazısında Yeğitek'ten bilgi alınacak kişinin numarası var, arayıp öğrensinler.
onların işine gelmez hocam niye arasınlarki.
siz hangi numarayı aradınız hocam erdoğan petük ü mü(görevlendirme yazısındaki numaramı)

netame' Alıntı:
Bu bilgi iyi oldu, cebimizce idarecilere karşı net cevabımız olsun. "Bakanlığı arayıp sorun" diyelim laf anlamazlara, kalın kafalılara.

benim müdür ilçeden gelen yazıda bile etkilendi gibi.. durup dururken kimsenin ders saatlerini sormazlar sanırım diye...:))

sadece susarak' Alıntı:
netame' Alıntı:
onların işine gelmez hocam niye arasınlarki.
siz hangi numarayı aradınız hocam erdoğan petük ü mü(görevlendirme yazısındaki numaramı)

evrakta erdoğan petük ün numarası var ve arayabılıyoruz gorevlendırme geldıgınde oyle mı arkadaslar , ıstanbuldayım

oyle kolayla anlamayacak bır mudurum var yınelıyorum kusura bakmayın

Geri