Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

HAFTALIK DERS ÇİZLGESİ

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında spring tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. spring

spring Seçkin Üye Seçkin Üye

arkadaşlar ilçeden bir yazı geldi BTR görevlendirmesinin 7. ve 8. maddesinde belirtilen hususlara uygun olarak haftalık ders çizelgesini gönderin diye? benim 7-8 yada 6- 7 saat dersim var boşluklara BTR yazsak nasıl bir şablon oluşmalı? 30 saati geçiyor?? sabahmı geç gelmeliyim??

2. KöfteHoRr

KöfteHoRr Süper Üye Süper Üye

yok hocam, sabah ilk iki saatleri doldurun aralara 1-2 saatlik boşluk bırakın. Böylece 30 saat yerine 40 saat çalışırsınız haftada, müdürde mutlu olur bundan.

3. Kara Kule 61

Kara Kule 61 Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam 30 saati idarecilerle birlikte doldurun.Boşluk bırakırsalar,toplam okulda duracağım saat 30 u geçemez deyin.

4. turkuaz09

turkuaz09 Aktif Üye

hocam neresi hangi ilçe başvurudan sonramı istediler

5. sadece susarak

sadece susarak Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam bende isterdim ama gelen yazıda 30 saat diye bir sınırlama yok. sabahçı öğretmenlere uygulanan ders programında pazartesi 8 saat diğer günler 7 saat e göre program ayarlandı. bizimde dersimizden arta kalan zamanda boş kalan yerlere btr yazılabilir bunu engelleyecek herhangi bir açıklama yok. varsa beni uyarın arkadaşlar.

6. sadece susarak

neden geçemez hocam resmi bir sebep belirtirsen bende idarecimi uyarayım gerekirse.

7. Merhoom

Merhoom Seçkin Üye Seçkin Üye

Olmaz olur mu hocam ibirsürü yazı var bununla alakalı onlardan birisi işte. Sonlara doğru yazıyor http://gaziantep.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2012_10/15031231_nemliaklamalar.docx

8. azra

azra Aktif Üye

benimde kadrom ilkokulda ve başka bir ortaokula görevlendirildim. kendi okulumda 14 saat dersim var ve 16 saat o okula gideceğim. dün ilçede toplantı vardı görevlendirmler belli oldu ve 30 saat konusu netleşti. idarecilerinizle görüşüp derslerinizi mümkün olan en az süreye sığdırın denildi. diğer okula gideceğiniz için sıkıntı olamsın falan denildi. benimde kafamı karıştıran nokta şu; kendi okulumda sabahçıyım.ders programında kalan sabah saatlerinde mi öbür okula gidicem, yoksa onlar kafalarına göre öğleden sonra da gel diyebilirlermi?

9. Kara Kule 61

Kara Kule 61 Seçkin Üye Seçkin Üye

Sayın Hocam yazıyı yorumlayan iller buna 30 saat olarak karar verdiler
    trabzon,nevşehir,antep...
    örnek
    http://trabzon.meb.gov.tr/www/bilisim-teknolojileri-rehberligi-gorevi/icerik/96

10. sadece susarak

hcam belgeyi açamadım office xp kullanıyorum ne yazdığını açıklayabilirmisin yada belgeyi doc olarak ekleyebilirmisin

11. Merhoom

Sitede aratın Trabzon Nevşehir bunlarda bu şekilde 30 saat durumuna açıklık getirmişler. Eğitek yazısında ders çizelgesinden bahsediyor zaten yapsınlar sana 40 saatlik çizelgede görelim bakalım. Konuyu iyice öğren anlamayan idarecilere anlat hocam yoksa onlar kendi işlerine göre davranırlar.

12. Merhoom

Ekledim hocam. Zaten bir yukardaki mesajda trabzon linki var.

Ekli Dosyalar:

13. sadece susarak

trabzon mebin anladığını adana anlamazsa ne olacak peki, ki anlamamış görünüyor görevlendirme yazısı yayınlandı 30 saat diye bişey belirtilmemiş ama ben yinede idareme anlatmaya çalışayım.

14. spring

Mdürümle birlikte yaptık. öğle saatlerinde boşluk bıraktım zaten 7-8 seçmeli derslerim var ama yinede 15 gibi çıkabileceğim :)))

15. KöfteHoRr

KöfteHoRr Süper Üye Süper Üye

merak ettim şimdi bu programı, bi excel formu yapıp buraya paylaşsanız görüntüsünü

16. netame

netame Süper Üye Süper Üye

Bakanlığı aradık sorduk arkadaşlar 30 saat net. Siz anlatmak için kasılacağınıza nasıl olacak diyorlarsa, bt rehber öğretmen görevlendirme yazısında Yeğitek'ten bilgi alınacak kişinin numarası var, arayıp öğrensinler.

17. sadece susarak

onların işine gelmez hocam niye arasınlarki.
    siz hangi numarayı aradınız hocam erdoğan petük ü mü(görevlendirme yazısındaki numaramı)

18. SİRE

SİRE Seçkin Üye Seçkin Üye

Bu bilgi iyi oldu, cebimizce idarecilere karşı net cevabımız olsun. "Bakanlığı arayıp sorun" diyelim laf anlamazlara, kalın kafalılara.

19. spring

benim müdür ilçeden gelen yazıda bile etkilendi gibi.. durup dururken kimsenin ders saatlerini sormazlar sanırım diye...:))

20. kondansatör

kondansatör Seçkin Üye Seçkin Üye

evrakta erdoğan petük ün numarası var ve arayabılıyoruz gorevlendırme geldıgınde oyle mı arkadaslar , ıstanbuldayım

oyle kolayla anlamayacak bır mudurum var yınelıyorum kusura bakmayın

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal