HAFTAİÇİ KURS VEREMEZMİŞİZ!

Kodla Büyü
blackpeace123' Alıntı:
hocam sube mudurunun yanina gidin.giderken bizimle alakali son yaziyi var onuda goturun.artik biz formator degiliz diyin.umarim sizi anlayacaktir.o halen 5 e kadar calisman gerektigini dusunuyor
hocam 08.02.2016 tarihinde ilçe milli eğitime FP BTR yönetmeliğindeki 10 maddeyi açıklayarak öğretmenlerin asli görevlerinin ne olduğunu sorarak dilekçe verdim.
Cevap okulunuzda yetiştirme kurslarında İnsan kaynaklarının 18.01.2016 tarihli ilgili yazısına göre hareket edilmesi...
Çıldıracam :mrgreen:

geronimo10' Alıntı:
Arkadaşlar aydın da isler hala karışık. Fpbtr isen kurs açamayacağınızı söylemeye devam ediyorlar. Dün ekteki yazıyla ile başvurdum. Akşam ssaatlerinde köşkte ki yöneticilere wats up üzerinden gayrı resmi mesaj geldi. " daha önce bakanlığın görüş yazısını paylaştık. Uygulamada birliği sağlayın." Şeklinde. Ama resmi bir yazı yok. Ben de kursa devam ediyorum. Yazı gelir gelmez hukuki süreç başlatacağız.
https://drive.google.com/file/d/0B7Iu7G ... cslist_api
Hocam yazınızı okudum İçerik olarak gayet haklı olduğumuz yönlerden savunma yapmışsınız. :alkis: Bende Kendi sendikamın genel merkezine güzel bir dilekçeyle konuyu anlattım. İnsan kaynaklarıyla konuyu görüşecekler. Arkadaşlarımızdan ricamız sendikaları varsa isim önemli değil bu konuyu bakanlığa taşımaları...

BTR mesai saatleri tam gün olduğu için, o saatler içinde alamazsınız. Ücret onayı vermezler.

sftcrt' Alıntı:
fareadam' Alıntı:
BTR mesai saatleri tam gün olduğu için, o saatler içinde alamazsınız. Ücret onayı vermezler.
Bu tam gün olduğu nerde yazıyor hocam?

BTR mesai saatleri okuldaki ders saatleridir. O da tam gün olan ortaokullarda 7. saat biter. Kursunuz varsa devam edersiniz. Yoksa okulda işiniz biter.

:alkis:
xtasy' Alıntı:
sftcrt' Alıntı:
fareadam' Alıntı:
Bu tam gün olduğu nerde yazıyor hocam?

BTR mesai saatleri okuldaki ders saatleridir. O da tam gün olan ortaokullarda 7. saat biter. Kursunuz varsa devam edersiniz. Yoksa okulda işiniz biter.

fareadam' Alıntı:
Bilişim öğretmeni ve bilişim rehberliği görevinizin olduğunu varsayarak soruyorum
Sizin bilişim rehber görevlendirmesinde böyle bir madde mi var?

fareadam' Alıntı:

Kardeşim BTR görevlendirmesi zaten eğitim öğretim saatleri içerisindedir. Mesai saati diye bir kavram yoktur.

Geri