Hafta hafta ASP.NET Dersleri - Kendi Notlarım

Kodla Büyü

Özgür Hoca

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba. Kendi web sitemde ASP.NET ders notları eklemeye başladım. Az önce ilk dersi ekledim. Buradan bakabilirsiniz. Zamanla yeni konular geldikçe eklemeye çalışacağım. Takip etmek için:
ASP.NET Dersleri
Faydalı olması dileğiyle.

Öncelikle teşekkürler, diliniz Visiual Basic olacak sanırım, niye C# değil? Bir diğer sorum da Asp.Neti nereye kadar anlatacaksınız? (Veritabanı bağlantıları, oturumlar vs. işte)

yuci81' Alıntı:
Öncelikle teşekkürler, diliniz Visiual Basic olacak sanırım, niye C# değil? Bir diğer sorum da Asp.Neti nereye kadar anlatacaksınız? (Veritabanı bağlantıları, oturumlar vs. işte)
Hocam öğrencilerim 10.sınıfta Programlama Temelleri dersinde Visual Basic aldı. Onun için VB seçtik biz de.

yuci81' Alıntı:
Diğer sorunuzu yeni gördüm. Sonuna kadar anlatmayı düşünüyorum: Visual Studio & Visual Web Developer, Form Kontrolleri, Döngüler ve If Yapısı, Fonksiyonlar, Master Page, Doğrulama Kontrolleri (Validation Controls), SQL ve Veritabanı İşlemleri.

Teşekkür ederiz özgür hocam, yalnız müfredat visual basic değil c#.
Öğrencilerin 10. sınıftada visual basic değil c# görmeleri gerekiyor.
Emeğiniz için teşekkürler tekrar...

Paylaşımın için teşekkür ederim. Sitedeki kodları satır satır numaralı bir şekilde yazmanı sağlayan wordpress eklentisini öğrenebilir miyim? Ben de ekleyeyim siteme:)

Eline sağlık hocam, C# olaydı keşke daha iyi olurdu :) Ama genede faydalanabiliriz.

Geri