HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
Selam millet ben 2006 mezunlarından Metin ÖZER. herkes toplanmış buraya. Bilgisayar öğretmenlerinin böyle bir siteye ihtiyacı vardı bence. Sevgiler...

ben Gökhan KILIÇ 2002 mezunuyum. namı değer gokacu. herkese selamlar. Olum mustafa cem hala oyun mu oynuyon be....

Hacettepe BÖTE

Herkese merhaba. Ben 2003 mezunlarından Volkan Seçkin. Bu arada herkes görev yaptığı yeri de yazsın da en azından görüşme şansımız da olsun. Ben Bilecik ili Bozüyük ilçesindeyim.

bu arada 2007 lerden Halil bestami ve muhammed i gördüm sanırsam burda.
benden önce bu siteyi buldunuz da neden haber vermdiniz: )

Hacettepeli arkadaşlara selamlar.
Fatma GÜR / 2002 - 2003 -2004 mezunu arkadaşlara ayrıca selamlar. Hepsiyle sınıf arkadaşı sayılırız. :)
Şahini bulanlar banada göndersin lütfen, unuttuğu şifreler yüzünden sürünüyorum bir dönemdir

Denizcim bu arada seni görmek ne kadar güsel. Öğretmenlik yakışmış. örtmen hanım olmuşun. Öpüyorum...

75 YIL LİSESİ
BT FORMATOR ÖĞRETMENİ
ÇAYYOLU/ANKARA

fatma şahin Ordu/fatsadaydı. ama artık konyaya gidecek. öğretim görevlisi olarak :D bir dönem sabrettik ve nihai sonuç...

hacettepe böte

Ben de 2002 mezunlarından Tuğba.Bizden fazla kimseyi göremedim.Ne yalan söyleyeyim üzüldüm.Nerde Hacettepe Böteliler? Tüm beytepelilere selam olsun:)

merhabalar

merhaba arkadaşlar ben böte 2003 mezunlarındanım. Bülent KOÇAK. herkese selamlar.... :+1:

MErhaba Arkadaşlar, sınıf arkadaşlarımı burda görmek ne güzel. Ben de yeni dahil oldum. 2004 Böte mezunlarından Tuğba Mete herkese sevgiler...

2003 tertiplerden Barış BAYER ben. Tüm Beytepelilere sonsuz hürmetler.
Görev yerim Ardeşen/Rize idi. Şimdiki görev yerim Bozyazı / MERSİN

Not: Geç da olsa Beytepeli birilerini bulmak çok çok güzel...

bende bende bende.
arkadaşlar bende 2005 BÖTE mezunuyum bu forum dolgun içerikli hazırlanmış umarım dahada doldururuz.

ŞAFAK-88
J.Komd.Tğm.
Hüseyin DEMİRTAŞ

Hacettepe BÖTE 2004 mezunu muhammed üzümcü.
gezinirken başlığı yeni gördüm...

2003 BÖTE mezunu Bahadır YALÇINKAYA.. Görev yerim Çorum ili İskilip ilçesi İskilip Lisesi... Tüm Hacettepe BÖTE mezunu arkadaşlara ii çalışmalar görevlerinde başarılar....

2006 hacettepe böte mezunuyum yasemin dönmez ama şu anda yasemin süslüoğlu tüm bötelilere başarılar afyon-evciler şehit hüdayi çınar iöo

Hacettepe BÖTE beytepedemi?
Yabancı dil sınavı var bu hafta .Berbat bişi veremesse sınavı herhalda oğlum bir yıl fazladan okuyacak.
Ne iş ya.Hayat zaten zor .Eskişehir yolu beytepe sine kampus yap.1 yıl cezaya kal.

Geri