Haber Manşet Lazım!

Kodla Büyü

mehmetcicek

Site Gezgini
Arkadaşlar elimde bir sürü haber manşet sayfaları var ama hiç birini düzenleyemiyorum kodları karışık.
Elinde Düzenlenmesi kolay (sadece resimlerin yazıların değiştirilmesi değil) kodları öğrenmek, anlamak ve meb sitesinde kullanabileceğim bir haber sayfası var mı elinizde. okul sitesinde kullanabileceğim güzel, sade, hem kendinden geçişli hemde fare üstüne geldiğinde değişecek bir haber sistemi arıyorum lütfen yardım ediniz bana. Okulun sitesi hazır haber sayfası kaldı hazır olmayan. okullar kapanmadan önce sayfayı yayınlayayım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya çok büyük, en fazla izin verilen boyutlar 6 MiB.

özelden bana gmail adresinizi yazın akşam evden 4shared yükler size linkini gönderirim.

Ekli dosyalar

• manşet haber.jpg
    manşet haber.jpg
    85.7 KB · Görüntüleme: 1,179
Yolladığım bu iki hazır kodu internetten hazır indirdim, kendi sitemize uyarladım. Bana kolay anlaşılır geldi, şaşırdığın bir durum olursa yardımcı olabilirim pazartesi. Zira bugün pilim bitti :)

Ekli dosyalar

• resimli_menu.rar
    140.5 KB · Görüntüleme: 326
  • haber sitesi.rar
    578.8 KB · Görüntüleme: 340
ozvatan' Alıntı:
Dosya çok büyük, en fazla izin verilen boyutlar 6 MiB.

özelden bana gmail adresinizi yazın akşam evden 4shared yükler size linkini gönderirim.

gozzde' Alıntı:
Yolladığım bu iki hazır kodu internetten hazır indirdim, kendi sitemize uyarladım. Bana kolay anlaşılır geldi, şaşırdığın bir durum olursa yardımcı olabilirim pazartesi. Zira bugün pilim bitti :)

Arkadaşlar çok Teşekkür ederim ilginiz ve yardımlarınız için. indirip inceliyorum hemen.

Arkadaşlar basit bir soru sorabilir miyim sizlere? Soru basit olduğu için yeni konu açıp kirlilik yapmayayım istedim. oluşturduğum div için verdiğim border özelliği div in kapladığı alana bir etkisi var mı?

Geri