Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu – Yurt Dışı Portfolya Hazırlı

Konu, 'Eylemler ve Grup Faaliyetleri' kısmında elifkaya tarafından paylaşıldı.


Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

 1. elifkaya

  elifkaya Üye

  Kayıt:
  22 Şubat 2017
  Mesajlar:
  1
  Beğeni:
  0
  Türkiye’nin En İyi Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu

  Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu


  Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu olarak hizmet veren eğitim kurumlarının vaatleri öğrencilerinin yetenek sınavlarında başarılı olacakları yönündedir. Ancak bu vaatlere inanmak ve pişman olmayacağınız bir Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu seçmek için kurumun ne kadar başarılı olduğunu somut verilerle görmeniz gerekir.
  Güzel Sanatlar bölümlerini kazanıp kazanmayacağınızı belirleyen ve atacağınız en önemli adım olan Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu seçiminde dikkat etmeniz gerekenler.
  Eğitmenlerin bilgi ve tecrübesi, MEB’e bağlı olma, Öğrenci başarısı, Eğitim araç ve gereçleri, Sınıfların konforu, Uygulama dersleri, Eğitim danışmanlığı

  [​IMG]

  Yurt İçi ve Yurt Dışı Güzel Sanatlar Üniversitelerine Hazırlık – İç Mimarlık Eğitimi

  İç Mimarlık Kursu, üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinde İç Mimarlık Kursu almak isteyenler için kaliteli bir eğitim imkanı sunuyor. Sınav heyecanınızı yenmenizi sağlayacak, çizim tekniğinizi ve bilginizi geliştirecek, kariyerinize yön vermenizi sağlayacak Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu eğitimlerimizi kaçırmayın.
  MSGSÜ ve Marmara Üniversitesi mezunu resim kursu eğitmenleri, geniş ve ferah atölyeler, özel ders imkanlarıyla Türkiye’nin en iyi İç Mimarlık Kursu sizleri güzel sanatlar sınavlarına başarıyla hazırlayacak. Güzel Sanatlar Kursu ile kendinize güvenecek ve sınavlardan başarıyla geçeceksiniz.

  Neler Kazanacaksınız? İç Mimarlık Kursu

  İç mimarlık sınavlarında başarılı olacaksınız.
  Güzel sanatlar üniversitelerine kayıt hakkı kazanacaksınız.
  Sınav stresinizi yeneceksiniz.
  Çizim tekniğinizi geliştireceksiniz.
  Uygulamalı eğitim göreceksiniz.
  Profesyonel destek alacaksınız.
  Geleceğinize yön vereceksiniz.

  [​IMG]

  Güzel Sanatlar Üniversitelerine Hazırlık – Moda ve Tekstil Tasarımı Eğitimi

  Üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinde Moda Tasarımı Kursu okumak isteyenler için Türkiye’nin en iyi eğitim merkezi Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu ayrıcalığıyla sunuluyor.
  Dokuma Tasarımı, Baskı Tasarımı ve Giysi Tasarımı sanat dallarına hakim, MSGSÜ ve Marmara Üniversitesi mezunu eğitmenler tarafından verilen derslerle istediğiniz üniversitenin Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünü kazanırken hazır giyim ve moda sektörüne çağdaş, yaratıcı ve özgün tasarımlar üretebilen, moda yaratacak tasarımcılar olarak yetişeceksiniz. Moda ve Tekstil Tasarımı eğitimi için kaydınızı hemen yaptırın…


  Kaynak: www.guzelsanatlarahazirlikkursu.com.tr
   

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal