güvenlik kodunu yanlış girdiniz diyor

Kodla Büyü
30 dk uzaklaştırılmışsınız. Daha sonra tekrar deneyin. Sonraki girişte tarayıcı önbelleğini temizleyin ardından giriş yapmayı deneyin.

IP adresini değiştir bağlantısına tıklıyorum "sayfa bağlanamadı tekrar gönder" uyarısı veriyor. Daha öncede aynı uyarıyla karşılaşmama rağmen sorun yaşamıyordum gerekli linki e-mail adresime gönderiyordu. Bugün sabahtan beri "sayfa bağlanamadı tekrar gönder" uyarısından sonra güvenlik kodunu yanlış girdiniz uyarısı veriyor bu durumun çözümü var mı?

sorunu çözdüm e-postaya gereken linki çok ama çok geç gönderiyormuş mesele bu...

arkadaşlar bu sorun hâla devam ediyor. bunun için yapabileceğim bişey var mı?

arkadaşlar yönetim paneline girebilen varmı. mail gelmiyor. güvenlik kodu yanlış diyor.

Bugünlerde email sunucularında sorun var. Yaklaşık 10 saat sonra email adresine geliyor.

hasari' Alıntı:
Bugünlerde email sunucularında sorun var. Yaklaşık 10 saat sonra email adresine geliyor.

hocam mail geç geliyor evet. ama gelen maille yine giriş yapamıyorum. bana önceki gibi mailde link gelmiyor. neden olabilir.

Arkadaşlar bende de aynı sorun var mail geç geliyor ve süresi geçmiş oluyor. Bunu ne zaman çözerler acaba

Bugünlerde internette yoğun bir saldırı var gecikmenin sebebi bu saldırılar. Sorunun çözümü için bir süre daha bekleyeceğiz gibi.

Geri