güvenlik kartını görünmüyor

Kodla Büyü

laurona

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar vestel bt sınıfımda bilgisayarda sanırım güvenlik kartı var. deepfreeze olmadığına eminim çünkü program hiç görünmüyor. ama bilgisayar açılırken güvenlik kartınıda göremiyor ve devre dışı bırakamıyorum. yapığım hiç birşey kayıtlı kalmadığından bilgisayarda bir güvenlik olduğuna eminim. neyapabilirim.

bilgisayar açılırken ctrl+w (q klavye) yada ctrl+g (f klavye) basarak şifre girme ekranına geleceksin şifresi 12345678 olmalı değiştirmedilerse. değişiklikleri yaptıktan sonra aynı yöntemle güvenlik kartını aktifleştirirsin.. kolay gelsin

Hocam bu işin en kestirme yolu bilgisayarın kasasını açın, güvenlik kartının marka ve modelini öğrenin, güvenlik kartının sitesinden bilgi alın veya güvenlik kartını çıkarın, format atın, güvenlik kartının sitesinden setup'ını indirin ve kurun.
(Hocam birde Bios'u kontrol ettiniz mi? yani bazı güvenlik kartlarının özelliği olarak biosta boot ekranında 1. sırada olaması gerekiyor. ) kolay gelsin iyi çalışmalar.

merhaba.benim okuldaki bt lab ı yeni kuruldu.panda diye bi program var ben ilk defa karşılaşıyorum.programı kaldıramıyorum bilgisayarlara dyned i kuramadım bi türlü ne yaptıysam olmadı bilgisayar yeniden açıldığında kurulan programdan eser yok kaldırdığım programda geri gelmiş oluyo. :( ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

zaferu' Alıntı:
bilgisayar açılırken ctrl+w (q klavye) yada ctrl+g (f klavye) basarak şifre girme ekranına geleceksin şifresi 12345678 olmalı değiştirmedilerse. değişiklikleri yaptıktan sonra aynı yöntemle güvenlik kartını aktifleştirirsin.. kolay gelsin

hocam bu ekran görünmüyor sorunda bu sanırım :?

Geri