güvenlik kartı(vestel promega bt)

Kodla Büyü

maviekran

Site Gezgini
1. arkadaşlar güvenlik kartını deaktif ettikten sonra program kuruyorum tekrar açılışta sorun çıkıyor..hdd sheriff programının 4 seçenekli bir penceresi geliyor,ilk seçenek hızlı kurulum falan diyo,4.secenek programı kaldırmayla ilgili not olark da programın şifresini vermişler ve iptal butonu var..4.seçeneği tıklamadan açılmıyor bilgisayar ve açıldığında hdd sheriff deaktif durumda oluyor.durumu düzeltmek için norton ghostta aldığım yedeği yüklemeye çalışıyorum veya vestel geri yükleme cd si ile açmaya çalışıyorum..yine aynı hata ile karşılaşıyorum..ne yapabilirim,lütfen yardım..

ve bir sorum daha olcak.
2. sunum odasındaki bilgisayarı da yeniden kurmaya çalışıyorum,ama cd den kesinlikle açalımıyor..setuptan ayarları kaç kez değiştirdim,kesinlikle cd den açılmıyor..güvenlik kartıyla bir ilgisi olabilir mi?hdd sheriff programını kaldırmayı denedim, yeniden setuptan cd den açılışı ayarladım yine olmadı..yardımlarınızı bekliyorum,şimdiden teşekkür ederim..

1. Kasaları açma durumunuz varsa öncelikle güvenlik kartını çıkarıp kurun image cd ile değil ama. Kurma işlemin bitirdikten sonra güvenlik kartını takıp programı çalıştırın.
2. Güvenlik kartı bozuk olabilir.

hocam sunum odasındaki pc de vestel ise F12 bas açılışta karşına başlatma seçenekleri geliyor oradan cd seç ve sonra ctrl+g basarak güvenlik iptal ekranını aç güvenlik kartını kaldırdıktn sonra işleme devam et. ve sistemi yenidenkurarken kendini resetliyor ya o zaman da yine ctrl+g ilegüvenlik kartını iptal ettirerek sistemin başlamasını sağla yoksa kurulum eksik kalıyor.

bizim ilçe formatörü de güvenlik kartını çıkarmak gerekiyor dedi ama gerekmiyor. hatta ilçe formatörü geldi birlikte yaptık. Sistem cdleri arasında vestelin xp cdsi de var onunla yeniden sistemi kurduk ve sonra image cdsini kullandık. ama dediğim gibi her seferinde mutlaka ctrl+g komutunu kullanmak zorunda kaldık.

Geri