güvenlik kartı şifresi

Kodla Büyü

yokki

Site Gezgini
bilgisayar exper(vista)... açılırken, "sistem hatası.güvenlik kartını kaldırmak için bir tuşa basın." diyor. basınca şifreyi yazıyorum(12345678) ama kabul etmiyor.. acaba kırma yöntemi falan var mı???? yardımcı olursanız sevinirim.. şimdşden tşk.ler....

bende de aynı sorun var. D'de güvenlik kartının programı var. programı çalıştır ve kaldır de kalkıyo. ben öğretmen bilgisayarında denedim oldu. ama öğrenci bilgisayarında olmadı :D

hocam bilg.ı açabilsem dediğinizi denerim ama açarken şifre istiyo ve şifreyi kabul etmiyo.. :(

bendede aynı sorun var bilen varsa yardım edebilir acaba
garantisi dolmuş olsa kartı çıkaracam ama garantisi var yapamıyorum

Bu soruna çözüm bulan oldu mu? Aynı sorunla karşılaşıyorum ve henüz çözmüş değilim.Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

yokki' Alıntı:
bilgisayar exper(vista)... açılırken, "sistem hatası.güvenlik kartını kaldırmak için bir tuşa basın." diyor. basınca şifreyi yazıyorum(12345678) ama kabul etmiyor.. acaba kırma yöntemi falan var mı???? yardımcı olursanız sevinirim.. şimdşden tşk.ler....

Bu soruna çözüm bulan oldu mu? Aynı sorunla karşılaşıyorum ve henüz çözmüş değilim.Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Geri