Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

GÜVENLİK KARTI OLAN BİLGİSAYARA KAYIT NASIL YAPILIR?

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında ORHAN65 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. ORHAN65

ORHAN65 Site Gezgini

Türkiyenin genç beyinleri hepinizi seviyorum. Ben 39 yaşındayım. Bilgisayarla 2000 yılında tanıştım. 2004 den beri uzak kalmıştım. Çok şey değişmiş. Bilgisayara kayıt yapamıyorum. Sayenizde deepfrez olmadığını anladım. Güvenlik kartı var galiba. Bu durumda bilgisayara kayıt yapmak için ne yapmalıyım? :D

2. girdab

girdab Seçkin Üye Seçkin Üye

Bilgisayar açılışta güvenlik kartı menüsünü gösterir. Burada genel ayarlar ya da bir oturumluk güvenlik kartını kapa seçeneklerinden biri ile yapabilirsiniz. Sürekli açık olmasını istiyorsanız genel ayarlara girip güvenlik kartının etkili olduğu diski pasif hale getiriniz.

3. .Kaf-Kef.

.Kaf-Kef. Süper Üye Süper Üye

işlemleri yapın yeniden bilgisayarı başlattıgınızda ctrl+home yapın şifreyi yazın sonra ctrl +s yapın .

4. ibrahimdemircan

ibrahimdemircan Site Gezgini

Hocam öncelikle bilgisayar Vestel promega ise Bilgisayar başlarken CTRL + W yaparak 1 seferliğine mahsus kartı şifre (12345678) girerek kapatabilirsin. Yada CTRL + Home tuşları ile Kart Güvenlik Ayarlarına girip C veya D deki korumayı iptal edebilirsin.

Kolay gelsin...

5. ORHAN65

ORHAN65 Site Gezgini

Pazartesi deneyeceğim. Çok teşekkür ederim.

6. oflihoca

oflihoca Üye

Hocam eğer pc ler Exper ise F klavyedir. Açılırken ctrl+G ye basın . şifre arkadaşların dediği gibi 12345678 dir. Pc korumasız modda açılır yüklemeyi yaptıktan sonra yeniden başlatırsanız koruma kartı yeniden yüklenmiş olur. Yüklenmezse www.bitefo61.com adresinde güvenlik kartını yükleme programı ve nasıl yükleneceği var. Oradan indirebilirsin

7. hbutun

hbutun Üye

hocam eğer kişisel bilgisayarında kaldır güvenlik kartını rahat et... gerçi aslında çok iyi bir şey ama.eğer kullanamayacağını düşünüyorsan kaldır.

8. ebilis

ebilis Aktif Üye

güvenlik kartı mı, o da ne???

Arkadaşlar; bilgisayarda güvenlik kartı var. Ancak bilgisayar açılmıyor. Açıklamada güvenlik kartı kaldırıldıktan sonra yükleme yapılabileceği şeklinde ancak bilgisayar açılıyor. Bana yanlış hatırlamıyorsam V5,2 gibi birşeyler yazan bir hata mesajı veriyor. Hiç güvenlik kartlı bilgisayar kullanmamıştım. Bana yardım eder misiniz???
    İyi çalışmalar hepinize.

9. DEMET

DEMET Üye

bilgisayar açılırken ctrl+i tuşuna basın sizden şifre isteyecek,12345678 olabilir bizim şifre o tıklayınca kendiliğinden kaydedip ekran açılıyor

10. spyygirl

spyygirl Üye

arkadaşlar ben şifreyi girdim fakat şimdide şöyle bi sorunum var c ve d nin yanındaki işareti kaldıramadım nasıl işaret siliniyor yardımcı olursanız sevinirim

11. duygu03

duygu03 Aktif Üye

tab tuşuyla işaretini kaldırmak istediğiniz bölüme gelin, boşluk tuşuna basın...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal